Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nena1

solnicka1
presne ako ja. Ja som mohla mať len anatómy, pokiaľ by rezal pod prsom. Cez dvorce som si mohla už vybrať, čo chcem. Zároveň mi posúval dvorce, aby mi "nekukali" do zeme. Touto metódou Ti môže doktor vymodelovať ukážkové prsia, bez ohľadu, ako si vyzerala pôvodne. Ja som si vybrala guľaté, nakoľko robím fitness a pri anatómoch som sa bála pootočenia implantátu. Ale dlho som mala dilemu, lebo anatómy sa mi tiež páčili. Teraz som rada, že mám guličky :-)

solnicka1

Nena1
A este mi Trska povedal ze ak urobi tu korekciu tak potom uz mozme dat aj anatomy aj gulate ze to je jedno ze si mozem vybrat co sa mi viac paci, takze to sa este musim rozhodnut, co ja viem co bude lepsie vyzerat? Na mojich prsiach ked ich zdvihne a zmensi bradavku asi anatomy...

Nena1

solnicka1
repík kázal doktor, kým odpadnú chrastičky. Kokosový olej som vyčítala tuto na fóre. Tak som to kombinovala. Keď to bolo moc suché, tak som mazala a opačne...

ivetka58

Iveta84
ty ides kedy na operaciu,neuveritelne foto po porede a teraz ,ja som nemala taky rozdiel aspon si to nepametam

Nena1

solnicka1
skúša sizerom, až potom sa rozhodne. Pre mňa mal 325,365 a 410 ml. Najmenšie som odmietla, pretože pod 350 som nechcela ísť a ostatné som nechla na ňom, nech rozhodne. Po prebudení jeho prvé slová boli "máte tam 410ml" :-)) Ináč tých 410ml som sa bála, ale teraz ďakujem doktorovi, že ich tam natlačil. Som max. spokojná! Nechcela by som ani viac ani menej :-)