Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

michala1212

baby,
poculi ste o popradskych klinikach

Meleté s.r.o alebo MUDr. Eva Potocká CSc. ?

nemate niekto skusenosti?

michala1212

saska

ahoj,350 su male,citala som clanok od Cervena,ze ked vymena tak,min. rozdiel medzi implantatmi ma byt 150ml aby to bolo vidiet.
kam ides na vymenu? ja by som tiez chcela ist

ivetka58

MirusQa555
mesiac som nerobila nic ani len nevysavala len nachystala papat rodinke ,odpratavala riad ale ostatne robili za mna nasi a po mesiaci sup do rpace a tempo plny vykon ako pred operaciou

ivetka58

MirusQa555
dnes je lepsie ,spala som celu noc,dam si teraz par dni zas off a potom si budem opatrtnejsie v rpaci ak sa to vrati zavolam mu ,dufam ze uz bude vsetko ok ...uz sa nebudem nahanat ,pekne pomalicky praca neutecie :D

MirusQa555

Ivetka58

No mozno ze si sa pri praci presilila,alebo neviem.
Skus brnknut doktorovi,uvidos co ti povie,budes mat vatsiu istotu;))

so.nickaa

Saska_k

ja mam 165cm a 50 kil v lavom mam 390 a v pravom 440. Ja som velmi spokojna zatial, mensie by som nechcela a ked sa mi nezmensia, tak ani vacsie. Ale vies to ty musis vediet aku velkost chces, aka sa tebe paci.

ivetka58

MirusQa555
bre ranko,mam namahavu pracu a preto som bola doma do prvej kontroly ,cize mesiac ,povedal ze uz mozem robit vsetko tak som isla uz do pace...inak som maliar dekorater :) muzska praca

MirusQa555

Saska_k

Ja mam 350ml a mne sa zdaju byt male;))
Vysku mam 166cm a vahu 48kg.
No len vies tebe sa male zdat nemusia.A aku mas vahu a vysku??
Nerobila si si doma pokus z ryzou??Ked mas silonkove podkolienky, tak si daj do jednej aj do druhej 350ml ryze,zober si podprsenku,alle bez vystuze a vypchavok a daj si to do podprsenky tam si to tak nejak poukladaj,ale zober si tricko nieco ku krku nie z vystrihom
A tak nejak by mali vyzerat 350ml.

MirusQa555

Ivetka58

A kde pracujes??Nemoze to byt tym ze robis nieco namahave??
Alebo skus zavolat doktorovi co ti povie.A najblizsiu kontrolu mas kedy??