Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

slniecko83

mulatka

Ahojky ja mam ten isty problem ako ty. Som uz 7 mesiacov po opke. Ja som to este neprekonzultovala s doktorom Lebo zijem v zahranici a pekne dlhu dobu sa chystam doktorovi napisat a tak sa uz musim k tomu dokopat. U mna je prave aj to zaujimave ze prsnik ktory mam vyzsie je tuhy ze s nim poriadne nemozem ani H ybata ten druhy je v pohode makky. T'y si podla toho co tu citam este kratko po opke to sa ti Mozu este napravit. Inak doktor ti nedal nosit pas ma ten prsnik aby tlacil dole? Ja som ho sice nosila ale Nic sa neurovnalo

VeroNika81

Na základe predchádzajúcich správ sa dozvedám, že Dr. Mládek je fakt dobrý, šikovný a vie, čo robí. Ale mala by som na vás tak či tak nejaké dotazy. Iba nedávno som sa rozhodla, že by som do toho šla. Len mám obavy, čo ma čaká po operácii. Aby som si nejak neuškodila a tak. Ako dlho sa čaká na konzultáciu a samotnú operáciu? Nemám s tým žiadne skúsenosti.

VeroNika81

Na základe predchádzajúcich správ sa dozvedám, že Dr. Mládek je fakt dobrý, šikovný a vie, čo robí. Ale mala by som na vás tak či tak nejaké dotazy. Iba nedávno som sa rozhodla, že by som do toho šla. Len mám obavy, čo ma čaká po operácii. Aby som si nejak neuškodila a tak. Ako dlho sa čaká na konzultáciu a samotnú operáciu? Nemám s tým žiadne skúsenosti.

VeroNika81

Ahojte baby, chcela by som sa spýtať na kliniku Avelane v Nitre. Či ste spokojné so službami, s doktorom Mládekom atď.. Chcem si dať zväčšiť prsia, najlepšie v Nr. Ďakujem

anna.m

tak ja idem dnes nato. vecer som nemohla zaspat,srdce mi busilo. teraz som nevyspata a smadna. Uz mam aj strach nech vsetko dobre dopadne. som.zvedava hlavne na ten prvy pocit po operacii,na tie tlaky na hrudi. ale ked ste to uz tolke zvladli tak to zvladnem aj ja....

mulatka

ahojde babenky vie mi niektora poradit ked mam jeden prsnik nizsie a potom aj bradavka je nizsie aj je vacsi je to chyba doktora lebo je to vidno a on mi povedal ze to sa neda rovnako urobit prsnik ale ako mozem mat jeden hore a druhy dole a vacsi

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk