Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bibi13

Vanes

Ale my mame vstrebatelne stichy.. on ich ani nebude vyberat.. on len kontroluje, ako to vyzera a ci nezarastaju.. hej, len mi to prelepil a zakazal este namacat.. a teraz idem na tu kontrolu a povedal, ze mi to da uz dole a budem sa o jazvy starat sama.. a na kontrolu az neskor, nie po tyzdni..

bibi13

Viktoria21

Nie, uz ich prestavam citit.. len teda, ked dam dole tu podprdu.. ale to si mysli, ze bude dlhsie trvat, kym si zvyknem byt bez podprdy.. leukoplasty nepotru nicim.. ono to ide dobre dole, ale tym ze to aj dobre drzi na tele, tak ked to odlepuje, je to take natahovanie.. ale skorej by som povedala, ze prave kvoki tomu, ze je tam ten silikon a je to take napnute, preto neprijemne.. neviem to popisat, ale nemusis sa bat..

vanes

viktoria21, neboj tie lukoplasty až tak nebolia, ja som sa tiež toho bála, lebo ked som si to doma trošku skúšala odlepit tak to bolelo ako... nepotrie to ničím, ale on to odlepil tak jemne jedným pomalým tahom.nebolo to hrozné, ja som zavrela oči a za chvílku to bolo.

viktoria21

bibi13
Ano mna to normalne bolelo ked mi ich daval dole a jasne aj neprijemny pocit som mala vtedy.inac a tie leukoplasty ked ti daval dole to aj niecim potru predtym ako to daju dole?

viktoria21

bibi13
no takze uz necitis teraz taku tazobu na hrudniku?to ma tesi uz chcem byt aspon nejako mesiac po opke:Dale dneska som bola aj na dlhej prechadzke,len som sa riadne unavila:D:D

viktoria21

bibi13
no takze uz necitis teraz taku tazobu na hrudniku?to ma tesi uz chcem byt aspon nejako mesiac po opke:Dale dneska som bola aj na dlhej prechadzke,len som sa riadne unavila:D:D

bibi13

Viktoria21

Ja teraz v stredu budem 3 tyzdne po opke.. prsia uz skoro necitim, len ked sa zabudnem a spravim prudsi pohyb.. ale snazim sa.. nebooj, to odlepovanie neboli nejako strasne.. len je to neprijemne.. drenh ta boleli? Mna ani nie.. skor neprijemne..

bibi13

Vanes

Aj ja som mala trocha krvi.. a ked mi to prelepil, tak zase som tam mala taku vodicku s krvou.. v utorok idem na kontrolu, da mi dole laukoplasty a uz sa budem moct koomplet cela osprsit.. jooj, ako sa ja tesiim..

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk