Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

MirusQa555

neviem baby,ale myslim si ze ak vam maju urobit nieco na 100% je jedno kolko to stoji a kde si todate urobit,ked vam to maju pokazit tak to pokazia ci si za to zaplatite 2000e,alebo 4000e

Ja co idem do kosic,tak tam boli aj baby co su tu a myslim si ze z vysledkom mozu byt nadmieru spokojne.

Doktor je strasne zlaty,uz som bola na konzultacku,no a ked mam pravdu povedat inde by som ani nesla:))

MirusQa555

U mna zasa zakrok 800e,Implose 730e,anesteza 215e,lozko 35e,konzultacia 20e a podprsenka 65e a to je tusim vsetko

kosta123

MirusQa555
to mám sakra daleko Košice.
bibi13
Na splátky radšej nie,,nebudem ukracovať dieťa koli mojim kozám :D
peniaze budem mat ked príde muž z misie,,,ale zase čakať rok ???? bože ,ja som tak rok PO OPKE chcela poriešit druhé,,,takto by sa to zase tak ponaťahovalo,že by som si ich dala tak za 4r možno.

16kristina02

Ja si to idem dať robit na splatky v interklinik. Len unich sa da len cez home credit, a na konzultačke mi to kočka prepočitala a preplatila by osm 1000e naviac, tak som sa rozhodla že pojdem cez cetelem a tam preplatim na 2OOe. budem si počičiavať 2400e na 36 mesiacov.

Iveta84

Inak na tie splatky je dobry napad. Neviem ktora klinika ma ze implantaaty bez navysenia. Tusim interklinik. Ostatne by si hotovost a zbytok dosplacas. Hm?

kosta123

Ďakujem dievčatá za reakcie.
Dnes som vola dr. Trškovi do TN by prišiel operovať,čo mám na skok,,,,konzultačku mi dal na dalsí stvrtok,cena za nu 15e
Cena za anatom,Polytech- 1850€
lenže isto + korekcie tak je to nad 3000€ takže zatial mám smolu,
asi mu hned v pondelok zavolám že neprídem.zbytočne by som išla ked cenu už viem.