Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

16kristina02

Kosta123

ahojky, no mne keby dr hento povie tak sa mu už určite nezverím do ruk a nenecham ho upravit mi prsia. To čo je za pristup že ťa odhovara od prs...

kosta123

BABY JE MI DO REVU :((((
Dnes som bola 2x na konzultačke u Dr.SISKU v Pieštanoch s kamoškou,dohodnút pevný datum OPKY.
Kedže sa mi niektoré veci zmenili chcela som ist už v auguste ,namiesto jesene.
Ale v čom je problém??? Pán doktor nás odhováral od plastiky,že máme pekné velké prsia. Kuknite si galérku a prosím toto sú pekné vykojené prsia????placky? čo už je z nich ledva polovica???
Už som to tu spomínala že nás prehováral pod žlazu,ale to som dnes razantne odmietla,tak nám obom povedal že máme vela kože /áno to chápem/ a ze pod sval nie,lebo by sa nám zdvojilo,,,a to by nám padlo dole,a budeme mať jazvy,,a neviem co este.
Prvý krat mi normálne navrhol 450-500ml-anatom.vytešená som bola neskutočne.Nič o koži nehovoril.ani o zdvojenom prse a teraz toto??? zbytočne sme tam previezli 2x peniaze.
Som strašne sklamaná !!! :(

dankagirl

ahojte ..ja si chcem dat silikony....kedže moje pôvodne prsia su ....o ničom...dojčila som obe deti 15 mesiacov...poprosim odporučania kde?ako ,koľko?dakujem

Silvia2903

Vikusik99
krááásne...to je pocit čo? mať krásne pevné prsia, radosť žiť, sú fakt krásne a po dvoch mesiacoch,keď dáš dobrú podprdu, budú všetci len kukať, tak sa držkaj a keby čokoľvek, ozvi sa..:-)

menndy

All
Menndy, angelar3538 a jedna super kocka vas zdravime z bb a strasne ju boli prsko a ma ho opuchnute nevie co s tym.. Ale inac nmtrve sme

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk