Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

so.nickaa

Ahoj MirushQa555,

ja som mu ohladom toho aj pisala a on mi odpisal, ze vsetko sa rozhodne na sale, lebo ze uvidi kolko sa mi tam zmesti...tak dufam ze sa tam toho zmesti viac ako tych 390 velmi by som chcela..normalne rozmyslam ze sa budem tychto 5 dni prejedat aby som nejaky tuk nabrala alebo neviem od coho to zavisi:) A tebe kolko navrhol doki?:)

MirusQa555

so.nickaa

Ahoj ja som dnes bola na konzultacke a mne moj doktor povedal,ze zmenit sa to da aj 5min pred opkou,ze on vatsinou objednava viac velkosti keby si to pacientka rozmyslela:))

MirusQa555

Tak dnes som bola na konzultacke,slo to uplne super a som rada ze som si vybrala MUDr.Svehlika,je zlaty prijemny a dokaze sa s vami zasmiat:))Na opku idem 26.6. tak do opky mam uz len dva tyzdne,veeelmi sa bojim,ale doktor mi dodal akusi istotu,tak to uz nie je az take strasne,skor by som povedala ze sa uz aj tesim:))

A nejde nahodou niekto 26.6. do Kosic na opku??

so.nickaa

Jany7543

Pekne ti spravil tie prska:) Ako inak, uz lepsie? ci este stale mas bolesti? Co robis cele dni, este asi nefungujes normalne ze? mna to caka uz o 5 dnii..zacinam sa bat uz sa mi o nich aj sniva ze som sa po opke zobudila a boli strasne male:(..hrabe mi uz z toho:) Inak pred opkou ked ta kreslil a tak, on tam ma prichystanych viacej velkosti tych implantatov? Lebo ja sa mu chystam povedat ze ench sa naozaj pokusi dat tam co najviac sa da...len sme sa dohodli na tych 390 tak neviem ci tam bude mat po ruke aj viac ml..nevies?

Matulka23

viktoria21

nebojkaj bude to deň od dňa lepší, ten chrbát bolel asi každú z toho ležania, ja som tiež chvíľku ležala sadla som si pochodila a bolo mi lepšie všetko prejde uvidíš :)

stahovací pas som nemala a obväzy tiež nie len polepené rezy a odkiaľ vyťahoval dreni po 6 dňoch na kontrole mi všetko poodlepoval a môžem sa aj od vtedy sprchovať, ale ja som nemala úpravu pŕs, svoje som mala pevné (pekne stoja :)) preto mi doky povedal, že netreba už prelepovať :)

assaabloy

Ahojte dievcata, volam sa Katka, ja som sa rozhodla pre silikony najma preto, ze mam jeden prsnik vacsi a jeden mensi, ale rodiel je dost velky. Takyto problem ma aj moja sestra, no ona to ma troska komplikovanejsie. moje su zdrave. Je sice pravda, ze da sa s tymto zit ale kedze som dostala termin dost skoro, tak do toho pojdem.Navrhli mi okruhle implantaty. chcela by som 3jky..ale pockam si na nazor aj lekara.Som v zahranici a som velmi rada, ze v klinike Novamed maju kumne uplne perfektny pristup a na konzultaciu pojdem par dni pred operaciou, takze nemusim letiet domov na slovensko niekolkokrat. Operacie sa velmi bojim, deti som este nemala, dufam, ze ak nejake pridu a budem aj kojit, tak mi nejako neposkodia prsniky, netusim, ci sa to nejako zmeni..ak mate niekto z vas taketo skusenosti, prosim napiste mi. Operacia bude prva v mojom zivote, veeeelmi sa bojim a obavam asi ako kazda z vas, no radsej na zle nemyslim..prajem vam vsetkym pekny den, ak ma niektora z vas cas, napiste mi :)