Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

arara

menndy

aj ja som mala byt 7:45 a sla som cca o 11.30. Baba pre do mnou asi dosla este skor. Takze podla mna je to tak, ze vsetky (neviem kolko vas bude) pridete rano naraz a podla toho ktora pride prva pojdete na salu.

vanes

bibi13 už aby to všetko prešlo a ty si koľko po opke? ešte že nie je teraz tak teplo, tak sa to dá ľahšie zvláduť.

bibi13

Vanes

Co ja ti viem.. asi hej.. niektory den bol v pohode a niektory den o nicom.. tak striedavo.. a vcera mi bolo dost na piiip.. dnes zase dobre.. a dnes som si zase na druhom prsku nasla trocha krvi.. zajtra idem na kontrolu, tak som zvedava.. nebooj to prejde.. musime vydrzat..

arara

vanes

mne ten tlak ustupil az po 7 dnoch, uz som myslela ze zosaliem a na 7 den sa stal zazrak.) vydrz urcite to prejde

arara

menndy
my sme boli dve a pustili nas obe o 10 tej rano na druhy den.
rady asi ziadne. co tu citam, tak v BB to beru asi tak nejak najviac "naturalne". Ziadne dreny, ziadne cievkovanie, ziadne silne lieky na doma, ziadne kremy na jazvy- praveze ma varovali nech si ziadne nedavam.
ale tak prezila som ako kazda ina. sestricky sa staraju, nestane sa ti ze tam budes dlho lezat bez povsimnutia.
zelam nech ti vsetko dobre dopadne.

vanes

bibi13 no mám tie opuchy, ale nie vela, len dnes ma akosi všetko tlačí a také pnutie mám ako keby sa mi totálne naliali, už som z toho nervózna.dúfam že to bude zajtra lepšie.aj ty si to tak mala?

menndy

cervenovky..:)

ahojte kocky tak o par dni caka opka aj mna.:) uz sa tesim ale zaroven aj kustik strach... prosim vas viete mi povedat kedy vas tak cca na druhy den pustili domov? ci to mi povedia ? viete aby som si vedela odvoz zariadit... a inac babulky.. nejake rady pred opkou.. alebo nieco?

dakujem vam...:)

smejo251

Baby co vas tu tak citam normalne sa smejem a spominam si na moje pocity pred opkou ked som uz mala termin...
A treba mi to ,a budem spokojna, a co muz bude sa mu to pacit.....????
Po opke som povedala ze uz nikdy viac by som do toho nesla ;-) ale preslo 6tt a vsetko sa zmenilo...vsetky bolesti pohybove obmedzenia zmizli a je mi fajn...sla by som do toho znova a kedykolvek ;-) dokonca aj manzel ktory sa snazil vsemozne ma od opky odhovorit je spokojny....takze nebojte sa zvladnete to a budete sa citit super.chce to len trochu casu...

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk