Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Silvia2903

BritneyBitch
aj teba ťa to za chvíľočku čaká nakupovať, máš krásne prsia, už len sa tešiť z nich a čas rýchlo letí, tak za chvíľu..:-)))
a čo sa týka stehov, vôbec sa netreba báť, lebo nieje čoho, uvidíš..
Vikusik99
tú babskú náhradnú som mala, keď sa dával do poriadku skafáč a po troch týždňoch od opky som ju nosila, tri až päť krát do týždňa do práce podľa toho aký som mala pracovný týždeň, ale dnes mám osem týždňov po a som v skafáči, keďže mám voľno a zajtra už nahodím tú v skafáči, uplne inak ukážu tie prsia a až teraz si ľudia všimnú...držkajte sa a čokoľvek pýtajte sa

Jany7543

lluciaa1211 a ostatne baby od Mladeka

Ktory den od opky Vam bolo lepsie ? A fakt ste si dala na 6-deň dole skafac a dali sprchu ako "schvalil" doktor ? Ja mam z toho normalne strach :D Ze ked ho dam dole uz do neho cici nenatrepem :D

Jany7543

Sarinkaaa
ano preoperacne v Avelane a sono som si robila tiez v NR ked som bola na konzultacke tak som si hned odskocila do nemocnice ale to ti daju odporucanie v Avelane ....ze kde to je :)

vikusik99

silvia2903
pofot, pofot...aj ja musim:)..len, som leniva zobrat telefon alebo fotak:)...ja idem na stehy az v stredu.Ale, uz sa toho neviem dockat...hned, budem mat lepsi pocit.A ty kedy si zacala cez den nosit aj inu podprdu tu bez kostic?Po kolkych tyzdnoch?

Susy1982

Mirusqa555
ak chces vidiet galeriu musis poslat foto svojich prs na tento email- galeria@zoznam.sk kde vzdy ked budes davat nove foto pridas svoj nick,aby nasa spravkyna vedela ze komu tie foto priradit,spetne ti na email pridu dalsie instrukcie a heslo....Co sa tyka velkosti impl.zavisi to od vela veci od povolenosti koze,rozmerov prs a tvojich predstav a moznostiach kt. lekar najlepsie urci, on ta pomeria a vsetko pekne vysvetli,konzultacia je vecsinou vesela a prijemna zalezitost...Fb nemam...

nanka

menndy,

ty si sa pytala na nejake ubytovanie v BB. viem, ze baby chodievaju do penzionu Bella... kuk na internete...je to par metrov od novamedu asi 3 minutky peso. jedna noc sa tam da v pohode zvladnut :)

BritneyBitch

Silvia2903

To musi byt nadherny pocit, kupovat nove podprsenky a tricka s vystrihmi :-D

Dufam, ze ani mna nebude boliet ci stipat vyber stehov, neviem preco, ale bojim sa toho :-/

bibi13

Viktoria21

Ja som si kupila nocnu koselu na gombiky v Mark&Spencer a tu nosim teraz na doma.. na klinike som bola len v skafaci a v nohavickach..

Titten

No a velka radost, vyskusala som si sportovu podprdu, co som pouzivala pocas kojenia na behanie, tak sedi ako uliata, je riadne pevna nieco ako skafac. Velkost 70D Tak ked skafac operem, mozem toto nahodit

A potom mi trklo, ze ked som triedila skrine a vyhadzovala veci, mi bolo luto zahodit uplne nove podprdy, co som parkrat na konci tehotenstva mala velkost 70D. Uvidime, ci mi potom o mesiac budu dobre, su kosticove, tak som to teraz este nechcela skusat. Ale tesim sa, lebo hned 3novych podprd naslo este svoje vyuzitie:D

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk