Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Jany7543

lluciaa1211

joj aj ja by som chcela nakuknut ale bojim saa :-/ memam bomby mam "len" 390ml mentory anatomy ale su spuchnute cele chudinky :D iba si rozopla kukla a zapla? joj asi skusim ale bolia dost :( aj mne preteka asi z drenov ale ze to je normalka vravela Mládek...

lienka1042

Titten,

ja som bola týžden po OP, potom za dva týždne a potom za ďalšie tri. teraz mám prísť až po pol roku. Ja som nenosila stále skafáč, niekedy hlavne ked bolo teplo som si dávala normálnu podprdu do práce. ale hned ako som prišla domov tak som si dala naspäť skafáč... to mi doky sám nepovedal ale už som to nemohla vydržať... ale to som robila až po takom piatom týždni po OP.

Titten

lienka1402,

som pozerala, ze aj ty si bola u Marsala operovana.
Prosim ta, ako casto sa na kontroly chodi? V pondelok som po tyzdni od opky bola na stehoch, vraj zas o 2-3tyzdne mam prist na kontrolu.

SKafac si nosila cez den aj noc tych 6tyzdnov, ci povolil aj inu podprdu skor pocas dna?

lienka1042

angie 77

ja som aj skúšala chvilku bez neho zaspať, ale potom ked som nemohla tak som si ho aj tak nakoniec obliekla :-) ako to vidím ani ja ho tak skoro na noc neodložim...

syner

Simona_789 prosim ta na ktoru hodinu si objednana? Mala by som zaujem...prosim o rychlu reakciu aby som sa vedela zariadit.Dakujem

angie77

lienka1042

ja som po opke 6 mesiacov a stále spím v skafáči :) je ako moja druhá koža, ked som v ňom, cítim sa bezpečne :) tiež som myslela, že ho hned vyhodím, ked ho nebudem musiet nosit, ale nie, nie, je to môj najlepší kámoš :)manželov už síce nie, čakám kedy mi ho potajme vyhodí :D

lienka1042

Ahojte baby,ktoré ste už dlhšie po OP. Ja som už 7 týždňov po OP. chcem sa spýtať či nosíte ešte na noc skafáč. Mne doky povedal že už nemusím ale akosi si neviem stále zvyknuť a nosím ho aj tak... Ako ste to mali vy?