Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

vikusik99

bianka77
ahoj...s malou, to ide fajn ...dokonca, sa naucila doma po schodoch, mi rucku davat..uz sa ani nepyta tolko na ruky..tak, som rada:)..vecer, ju berie do vane tatik..a do stolicky na papanie ju davam do nizkej..takze, to zvladam aj sama:)...do postielky, ju musim dat sama...a to, je najhorsie:-(...ale, inak je vsetko super..zatial:)

bpetra74

Ahojte baby, prosim, napiste mi tie, ktore ste boli a modelacii prsnikov...Mam par otazok a potrebujem hlavne podporu ;) bpetra74@gmail.com

vikusik99

silvia2903
ahoj...no, po vcerajsej kontrole je vsetko ok...mozem sa aj osprchovat..aj ty si mohla, aj ked si mala stehy?Kosticovu podprdu uz po dvoch mesiacoch mozes:)..tak, sup bez do obchodu:)...Na stehy idem az o tyzden.Inac, mam cely ten skafac polepeny a vsetko ma svrbi..aj by som si ho vyprala, ale neviem ako dlho mozem byt bez neho?Ty si to ako riesila?

menndy

cervenovky.:)

holky ktore ste boli operovane v BB, prosim vas neviete o nejakom fajn ubytku? lebo musim ist o den skor... dakujem...

MirusQa555

Susy1982 no tak to je fajn ze uz to mas vsetko za sebou a teraz sa mozes len tesit.A ako sa dostanem do galerie??A velkost ti odporuci lekar alebo si si davala ake si ty chcela??

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk