Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Romanka25

pre malu pehanu z akeho dovodu? pretoze si oddychnes, aj ty aj telo. Nebude ti rozum chodit po tom, co ti robia ako to vyzera a podobne :) Vies co jednu tabletku som mala, inak nie. V pohode sa to da zvladnut, myslim ze som uz v zivote prezila aj horsie bolesti.

martinka090

nemyslím si, že budú malé. Lekár predsa už to má v oku a vie, čo na postavu sedí, čo nie :) neboj sa. Podľa mňa v tomto smere by nebolo na škodu keby ženy trošku dôverovali svojim lekárom

Lillyenka777

Ahojte, chcem sa s vami poradit, bola som na konzultaci a lekár mi dal 285 ml. moje prsia su 75/B nechcela som nic velke médiám 168 a vazim 55 vraj to budu 3/c ma tu niake dievca taketo? nebudu zas moc male ??? prosim odpíšte mi

yorka

pri celkovej anestezii sa vobec nemusis bat. Nemas sa coho :) ta operacia ti vdaka nej ujde ako voda. Ani si to nestihnes uvedomit a uz budes mat po a budes sa zotavovat.

tamarka78

PetraPetra k plnšej postave podľa mňa väčšie prsia patria. Otázka znie či chceš aby si to všimli. Najlepšie by si si vedela na všetky tieto otázky odpovedať, keby si zašla na konzultáciu a porozprávala sa o tom s lekárom, čo už má niekoľko rokov praxe za sebou a prešlo mu rukami viacero pacientok ;)

adrajana

Ahojte baby.tym co maju po tak gratulujem.a tie co maju pred alebo stale vahaju tak nevahajte a nebojte sa od 14.5 mam nove krasne prsia.bolesti ja osobne nemam.operacia vdaka anestezie trvala 5min(tak som to ja vnimala).a po opke ma akurat tak chrbat bolel s toho lezania a trochu som mala tlaky na hrudi.bola som v BB u Cervena.sestrycky su super doktor isteze tiez.dokonca ma ani stehy nebolia pod prsiami.pridam aj foto par hodin po operacii

malapehana

Ahoj Romanka, môžem byť rada? to z akého dôvodu? :) Aj si mala po zákroku také bolesti, že si si musela dať tabletku alebo niečo proti bolesti?

PetraPetra

Ahojte baby. Rozmyslam uz nejaky ten cas nad operaciou. Mam prsia pomerne male a chcela by som mal prirodzene vzhladom na postavu . Problem je v tom, ze postavu mam silnejsiu a necitim sa velmi dobre. Prichadzam s trochu netradicnou otazkou - vsimnu si to ludia? Myslim okolie a rodina, ak si dam zvacsit len o cislo, maximalne 2. Nechcem ziadne bomby. Ide o to, ze moja rodina by bola urcite proti a s kolegovcami to nechcem riesit.. Dakujem za rady.

martinka27777

pred celkovou anesteziou som mala aj ja respekt, ale pred dvomi rokmi som ju musela podstupit zo zdravotnych dovodov a dnes uz viem ze to nie je nic strasne :) cize anestezia by ma urcite neodradila od prs ;)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk