Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

NatalkaBS

Za takúto cenu? Ty nevieš aké komplexy má žena keď nemá pomaly žiadne prsia. Ako jej sebavedomie ide dolu vodou, keď vidí ako muži pozerajú po plných výstrihoch a ona nemá čo ukázať..

karolispring78

Haluzatko, je to rozdiel mať malé prsia alebo ich nemať (to znamená, keď nie sú vyvynuté). Ja uvažujem nad zákrokom už zopár rokov...

Haluzatko

karolispring78:

Zena niesu len prsia, urcite mas milion inych prednosti, zober si taku Keiru Knigthley foti sa naha a ma uplne male prsia, nema z toho komplexy. Je povazovana za jednu z TOP zien na svete, ma charizmu, vyzarovanie, muzi po nej idu, atd. Nechapem tomuto novodobemu trendu, ze si zeny nechaju dobrovolne zasahovat do zdraveho tela, kvoli "krase". Chapem tomu, ze sa zeny chcu pacit, ale az takto, za takuto cenu?

karolispring78

Haluzatko, nedá mi to nereagovať na tvoj príspevok. Ty si fakt myslíš, že každá žena chce byť Pamela Anderson? Keby som mala aspoň plné A čka, nenapadlo by ma ani len prečítať túto tému. Čiže nevieš sa vžiť do našej situácie, lebo ani šajnu nemáš, aké je to žiť bez prs(keďže ty máš Bčka).

lexxa

Haluzatko ja by som tebe odporúčala naučiť sa spisovnú slovenčinu :-) pozri to, či si niektorá žena dá urobiť prsia alebo nie je len a len jej voľba. To že ty si spokojná so svojimi - budiš. Ale nie každej žene vyhovuje nemať na hrudi nič. To tvrdíš ty, že chlapi nemajú radi silikónové prsia. Ale sama som sa presvedčila, že to tak nie je keď som domov s takými prsiami prišla. To, že ty takéto veci nepodporuješ je tvoj problém :-) nikoho iného. Silikónové prsia nie vždy vyzerajú umelo. Záleží od toho kto ich robí a aký typ implantátov si žena dá, ale to Ti zrejme uniká. Mier s tebou :-)

Haluzatko

Aj tak ste vsetky sproste, a ano patri vam to. Su zeny, ktore maju rakovinu prsnika a nedaju si implantaty a su hlupane ako ste vy, ktore pre tuto dnesnu dobu su ochotne podstupit hocco. Skoda, ze nepraktizuju aj operaciu mozgu, lebo by ste to potrebovali. A autorka temy, preco by tymto slepiciam nemal nikto povedat pravdu? Zasahovat do zdraveho tela, kvoli fenomenu krasy, je uplne chore. Skvor odporucam navstevu psychologa, ako plastickeho chyrurga. Vo svete su vojny, choroby, hlada a plno utrpenia a slepice trapi len, ze maju plochy hrudnik, lebo to je najdolezitejsia vec na svete. Fuj je mi z vas zle. A tiez nemam najvacsie prsia na zemi, mam mensie Bcka, dokonca asimetricke, ale nerozplacem sa kvoli tomu. A chlapom sa to ani nepaci, tie vase umele kozy a je to nechutne vidiet, milujem tie hlupe sliepky na kupaliskach co maju vahu 40 kg, ale na hrudi dve futbalove lopty, vyzera to nechutne to je jedna vec a druha vec je, ze tie silikony je proste vidno. Je to vidno, ze je to umelina, vsetky jak cez kopirak. Raz, ked budete vazne chore, co nikomu samozrejme neprajem, potom vam mozno dojde co je v zivote dolezite. Ked vobec, vo svete, v ktorom hrozi 3 world war, vy mate evidentne vacsie problemy.

Romanka25

IvanaIva ja som za rez pod prsnikom v tej ryhe. Niekto povie ze je tu jazvu najviac vidiet, ale osobne som nazoru ze je to ovela lepsi typ rezu ako napriklad okolo bradavky. :-)

NatalkaBS

lexxa podpora priateľa, partnera, manžela je tá najdôležitejšia. Ja keď si spomeniem na seba pred operáciou tak sa mi chce veľmi smiať. Bolo som taká vystrašená a teraz som hrdá ako nikdy. Za to aké mám prsia ale aj za to, že som to zvládla.

lexxa

Mne veľmi pomohlo, keď ma pred zákrokom manžel podporoval a ubezpečoval, že bude všetko v najlepšom poriadku. Podpora drahého dokáže urobiť naozaj divy. A tá radosť v jeho očiach keď ma videl po zákroku :-) kiežby mu tak očká svietili častejšie :-)