Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

solnicka1

kosta123,
veľkosť nechám na ňom a aj tvar.Mám jedno dieťa, ale syn už má 13 rokov, nemala som ich nejaké veľmi ovisnuté, mala som celkom pekné štvorky, ale posledné 2 roky som začala zdravo žiť a jesť a schudla som 16 kíl a tak sa mi prsia dosť vyprázdnili a scvrkli: (

Jany7543

Babenky zajtra nastupujem ráno do Avelane , držte mi palce , myslite na mňa , potom Vám napíšem :)) Ešte mám otázočku , väčšinou ste boli po opke len v tej pooperačnej podprde však ? Lebo som prišla nato že nemám doma nič poriadne na gombíky :-/

solnicka1

kosta123,
ja som sa rozhodla pre Červeňa, lebo ho na všetkých fórach opisujú ako poloboha: ) a cena tiež vraj v pohode, tak uvidím. Len rozmýšľam, či mám ísť na konzultačku ešte aj niekam inam. Pod sval budeš dávať? Niekde som čítala že anatomy pod sval nejdú, ale neviem čo je na tom pravda. Ja by som chcela pod sval a rez pod pazuchou.

BritneyBitch

Solnicka1

S panom doktorom Cervenom budes urcite spokojna, dievcata si ho velmi chvalia.

Mas predstavu, ake prsia by si chcela?

kosta123

solnicka1 - bola som na 2.konzultačkách Puchov-Dr.Očenáš.....2.980 anatom.ariony 450ml

a v Pieštanoch Dr.Siska......2.200 max. anatomické 450-500
Dosť rozhodla aj cena a prístup.

solnicka1

Kosta123,
bola si na viacerých konzultáciách?
Myslím u viacerých doktorov?
Ja idem 14.8. ešte len na konzultáciu k Červeňovi BB, pýtala som sa tu na nejaké veci, ale zatiaľ si mi iba ty odpovedala, tak sa teším, že aspoň s niekým môžem o tom písať. Na základe čoho si si vybrala Dr. Sisku?