Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Titten

Lluciaaa1211,

tazko u teba radit, lebo 13mes dieta je este tak male, ze neviem si to predstavit nezdvihnut ho vobec. Ved moje obe kocky vtedy len zacali chodit, cize este nemotorna chodza, trebalo ich dvihat furt. Odvtedy mam bicaky lepsie ako z ciniek :D:D

Hlavne pomalinky a opatrne, lebo nemas velmi navyber podla mna. Drz sa.

milatka4,

ty si kedy bola? Stredu, ci stvrtok?
Ak nepomaha FLector skus ine analgetika, mne flector zabera vyborne a na dlho ako Matik8 pise.

Ja som asi dnes mala take krizovejsie rano, aj ked nic hrozne, ale tazsie sa mi vstavalo, trochu sa mi hlava motala, tlak sa meni a zas v ponozkach ho mam. Ako som vstala, trochu viac ma prsia boleli, najma pod pazuchami mam tlak a zbokov, akoby mi skafac bol tesnejsi este.
Inak ma aj svrbi medzi prsiami aj rany, asi sa to hoji, dufam.
Ale dala som si rano flector a odvtedy dobre, prave dovaram obed a ideme pre deti. Moc sa na ne tesim

Titten

arara,

podla mna na chvilu mozes, ale kedze sa tym nejaky ucinok chce docielit, tak co najviac ten pas nos ako doktor kazal.

barboraF,
citam, ze uz aj skorsi termin ti Jany ponukla, ja samozrejme nemam problem niekomu posunut ten posledny novembrovy, ale ide len o konzultacku, aby sa niekto netesil, ze opka.

Matulka23,

som soknuta, to Hedera, ci Racz?
Ja by som skor cakala normalnu odpoved, ze viete pocas zakroku sa ukazalo, ze by to zlaza neprekryla, tak jedinym riesenim bolo dat implos pod sval, ale nie hrat mrtveho chrobaka a este debila z pacientky robit, ze o zlaze sme sa predsa nebavili. Toto by sklamalo kazdu, uz len nech sa ti to pekne hoji, budes spokojna.

arara

ahojte baby, som skoro 3t po, doktor na prvej kontrole povedal ze ja pas budem nosit dlhsie teda mam ho nosit aj teraz. Myslite ze ho na nejake 3-4 hodinky mozem zlozit, ked uz som tak dlho po. Chcem ist do mesta na podprsenky a nechce sa mi s tym behat po obchodoch.
Doktorovi pisat kvoli takej blbosti nechcem, aj tak si nepamata kto som.

usko1us

ani ja si neviem predstaviť, že by som malú 6 týždňov nezobrala na ruky.. ked s ňou budem sama.. bude to ťažkééééé

matik8

Milatka4

Supeeer, tesim sa, dufam ze ti bude lepsie a lepsie kazdym dnom...skoda toho flektoru mne ucinkovál hned a dlho :/ neptvaraj skafac to bude prekvapko, oni ti este vyletia od tial ked ti ho rozopne :) drz sa a rychle zotavenie

matik8

Lluciaaa1211

Nechcela som mudrovat ani nic podobne a ani nemam dieta este takze si to predstavit neviem ale viem aj podla sestry ked bola min rok mala syna 1,5 rocneho a doktor jej zakazal ho dvihat min tych 6 tyzdnov.

milatka4

Matik
ďakujem že si na mňa myslela :). Všetko prebehlo v poriadku, len mám dosť veľké bolesti, prsia opuchnuté. Skafáč ma tlačí, jazvy bolia a štípu, strašný tlak na prsiach. Beriem Flector, ale neúčinkuje dlho :(. Inak sú to vôbec neni nejaké mega prsia, keď mi bude lepšie nahodím foto. Ani ma nenapadne otvárať skafáč :)

matik8

Lluciaa1211

Ja som sice len 4 tyzdne po ale tiez som bola po dvoch tyzdnoch v pohode ale rozhodne nic tazke nedvihaj, ani malu by si nemala min tych 6 tyzdnov a potom si este musis davat pozor...citime sa fajn, ale to neznamena ze aj vnutorne je uz vsetko zahojene prirastene atd...takze urcite ju neber na ruky, teda aspon moj nazor . Predsa aby sa nestalo potom ze sa ti posunie implantat, nechcem strasit no precitaj si prispevky od angie77 ma pravdu treba sa setrit a davat si pozor.

Nena1

lluciaa1211
myslím, že sme boli operované v ten istý deň. No ja tiež už v pohode fungujem, ale na rozdiel od Teba nemám malé deti. S tým dvíhaním, myslím, že pomaličky môžeš. Ale stále to rob opatrne a nie prudké pohyby. Však asi aj sama cítiš, pokiaľ Ťa to pustí...

lluciaa1211

Baby, ktoré ste už dlhšie po, myslíte že je skoro keď už normálne fungujem? Som 19dní po operácii, prvé dva týždne mi pomáhala mamina ale už som na malú sama, muž je celý deň v práci. Mala má 13 mesiacov a bez dvihania sa to nedá.
Cítim sa dobre, mám len dosť citlivé bradavky, občas ma trošku bolí ľavý z boku, ale nie velmi. Podprsenku nosim poctivo.
Ako dlho ste vy "maródili"?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.