Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

nika2008

Sandritta,

no ja mám pod prsiami 75 a obvod cez 93
Výška 173. Musím podotknúť, že základ, dá sa povedať, že žiadny,len mám pevnejší hrudník. Ale zase sa bojím, že keď by mi dal tých 330, tak to budem mať obrazne povedané pol metra pred nosom /keďže mám už teraz 93 /, čo nechcem, ale asi ešte k nemu skočím a spýtam sa na to. Ja by som zniesla možno aj také slabé trojky. Mám anatomy a idem Dr.Červeň.

Sandritta

nika2008,

No teraz mam cez tak 83 az 84 cm. Predtym naozaj neviem, pod prsiami mam tak 68 az 69 cm, ja uz niekedy neviem ze ako sa meriam, mi tam skace + - 1 cm, podla toho aj ci sa nadychnem alebo vydychnem, ked som po opke odpuchla tak som si pod namerala aj 67 cm :D
Poziadaj o pristup do galerky, urobis si lepsie predstavu.
A to mas mat gule ci anatomy? Lebo gule by som mala asi 300, anatomy vojdu vacsie.
Inak mam take pekne dvojecky, aj ked kosiky su D, lebo implos je siroky.
Zalezi aj od zakladu aky mas. A ku komu ides kedy?

nika2008

Sandritta,

koľko máš teraz cez prsia s tou 330 a aký si mala obvod pred opkou? Ja mám navrhnutých 295 ml, chcela som plné dvojky,ale ako tak čítam a pozerám fotky, neviem, či nemám dať viac.

Sandritta

Lenkalili,

Aj mna to napadlo. Ale neboj, nie je nic vidiet, nemusis nic ukazovat. Ja lietam dost casto, uz som s nimi letela par krat a nic, vsetko v pohode. Ja som sa aj bala ci mi nejako nebude vadit zmena tlaku v lietadle pri vzlietani a pristavani, ale co sa tyka prs tak vobec nic, uplne v pohode! Takze sa nemusis obavat ;)

Lenkalili

Cawte kocky mam taku hlupu otazku:-D ked budem letiet lietadlom na kontrole im ukaze ze mam silikony? Bude to nejak pipat alebo tak nejak? :-D :-D treba sa preukazat tou kartickou? Inak kocky pozdravujem som pol roka po opke a prska super uzasne, na kupaliskam sa nevyhnem pohladom chlapov neopisatelny pocit oproti tomu ako to bolo niekedy ako pristavacia draha :-) je to super nelutujem to prsia mam pekne som nane pysna :-)

bittersweet

barbora10 tak veru deti nikdy neklamu, cize fakt nemas co riesit!:))) takze to je tohtorocna calzedonia? som ich zaciatkom leta nevidela, ale potom som viac nebola. ja mam trochu problem v calzedonii, aspon modely co mi dala predavacka, potrebujem C, ale tie co neboli na snurky mi boli na obvod volne, kosik B mi zas bol maly- ale to boli zas pus-upove. pojdem este hodit po nejakych oko, teraz po 5 mesiacoch su moje prsia zase aj o nieco poddajnejsie a tvarovatelnejsie do podprd si myslim. tiez mi vyhovuje ze si viem kombinovat spodok a vrch, gatky mam S a teda pri aktualnej velkosti prs je fakt problem kupit komplet podprda s gatkami, ked tie su obrovske:D
a ta feba a clematis, to v akych predajniach maju?

nika2008

Nessaf

k Dr.Červeňovi som čakala na konzultáciu 8 mesiacov a operáciu
mám pred sebou - čakačka / 7 mesiacov /

barbora10

bittersweet

chcela som napisat,ze cena vrcheho dielu,toho co sa ti paci,bola 40e.inak co sa tyka toho typu,sedia na umelých prsiach asi najlepsie.aspon z calzedonie u mna urcite...
ale ak mozem,tak velmi dobre mi sedia aj typy od znacky feba,od nich mam aj iny typ a robia krasny dekolt.ak udes chciet,poslem foto na mail...a spokojna som aj so znackou clematis.

barbora10

bittersweet

odkedy mam urobene prsia nakupujem plavky v calzedonii.vzdy maximalna spokojnost,velky vyber,parada v tom,ze mozes akokolvek nakombinovat,farby,typ plaviek,vekosti vrsku,ci spodneho dielu,co vyhovuje vacsine zien,mne uplne,nakolko spodny xs a vrsok minimalne B,C a aj tento fialovy mam odtial.som vsak velmi sklamana z kupi tento rok,pretoze len ten spodny diel stal 40e,plavky mam cca mesiac,parkrat oblecene a cele flitre sa paraju,na spodnom diely sa sucha cela potlac a to stali plavocky 60e,cize cakas,ze nieco vydrzia:(su sice krasne,ale co z toho,ked musim reklamovat.a to som fakt velmi zvedava,ako sa k tomu postavia...

barbora10

bobcatko173

dakujem!!!ano,som sa rozhodla,ze si necham tieto moje akoby svokra povedala medule:-D
dokonca aj syn ked ma videl na dovolenke hore bez,ezabudol poznamenat,ze mamina,mas krasne cecky:-Da opity a deti hovoria pravdu,takze co budem vymyslat...

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk