Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

barbora10

sandritta

zatial je to este normalne,ja som to dokonca pocitovala tiez.zabi ma,ale uz fakt netusim ktore:-Dpokial to nie je fakt nejaka neznesitelna bolest,popripade sa psko nejako meni tvarovo,tak je to normalne...

barbora10

Martinaa1

vacsinou sa strie neurobia...koza sa natiahne a vse je ok.ja poznam fakt velke mnozstvo zien po zvacseni a nikomu sa to nestalo.dokonca aj na omlazeni pisalo vela bab,ze strie sa neurobili...bud kludna.stat sa sice moze,ale dost pochybujem ze to budes prave ty:-)ja som mala strie po kojeni a po vlozeni implantátov sa krasne natiahli a neboli takmer viditelne.teraz ich vidim trosku lepsie...ale nevadia mi

henulka33

Martinaa1

tiež som mala obavy presne také ako ty, ale nepopraslala mi koža, no možno to závisí od veľkosti implantátov..ale na druhej strane hociaká veľkosť to je - stále je to viac ako si tam mala povodne, no krémikujem sa každý deň, aj olejčekmsi dávama preventívne, ale musím povedať že nič nepopraskalo :)

Sandritta

bobcatko173,

Dakujem za povzbudenie. Inak mna furt este pobolieva prave, spodny vnutorny okraj, som uz 5 a pol mesiaca po opke. Preto ani nevydrzim v ziadnej podprde, kazda mi na to tlaci. Neviem ale ci je to normalne... Dufam len ze hej.

nataša548

Pravdu máš Martina210.Ja som bola na opke 29.4.A to mám 560ml extra vysoký profil gule.Ja si to práveže užívam,aj tie pohlady.Absolútne to neriešim,čo si kto myslí.To je len čistá závisť od báb si myslím.Tak to kočky neriešte a užívajte si to už konečne ten pocit.Však spraviť si to môže dať každá.Ale ved sme na Slovensku,čo iné sa tu dá aj čakať.

Martina210

All
Slovensko este stale spiiii a dlho este bude :-)))) nebojte sa v zahranici by ste sa necitili zle, lebo by si vas ludia nevsimali a neriesili ci mate ci nemate umele ;-)))

bobcatko173

Sandritta

ahoj :) mas uplne krasne prska, takze to co ti hovorili na kupku su len ciste zavistlive reci.. ja som dnes 10t. po, ale pocit na kupku v plavkach si doslova uzivam a tie pohlady bab stoja za to! :D cize absolutne si z toho nic nerob, neries a tes sa z nich :) neboj sa, chceli by mat take ako mame my..;)

Martinaa1

super! budem drzat silno prsty nech to mas za sebou :)) a 375ml bude ideal uvidis...s Paliatkom budes velmi spokojna :) a mne napr. nepopraskala koza, ale kamoske ano ale nie je to take viditelne..

barbora10

tiez si myslim, ze ti to zatial netreba, mas ich velmi pekne po kojeni :) dufam, ze take budem mat aj ja ked raz odkojim! :)

inak baby,

stale ma pobolieva lave prsko, prave vobec nic, ale to lave stale citim, palenie, pichanie.. je to normalne podla vas ? :(

Martinaa1

Bobcatko173, Sandrita a ostatné žienky... ahojte, už mam aj ja termín a 28.10 idem na to. Teším sa ako mal!!!!!. Predsa len som sa rozhodla pre Dr. Paliatku a 375ml, tie 500ml od Ježovitovej som celkom zamietla..
Ale este jedna otázka možno blbá ale zaujíma ma to .... po vložení implantatu Vám nepopraskali prsia, neurobili sa strie??? Predsa len ked tam nemam skoro nič, a zrazu sa koža natiahne......, Zatial o tom nič nikto nepísal...Dík

Sandritta

bittersweet,
Presne tak to citim aj ja :) prsia si uzivam, konecne mozem nosit to co som predtym nemohla, je to oslobodzujuce. Ja som si ani pred opkou nemyslela ze sa z nich tak budem tesit :)
Neviem ako ty, no ja sa najlepsie citim bez podrpdy, cely zivot som sa bez nej ani nepohla, ani smeti vysypat (nedaj boze by ma niekto videl), tak teraz si to bez nej uzivam! :) a preto je aj lepsie ze nemam vacsie, takto je to prirodzene v trickach a mozu vsetci len spekulovat :D

bittersweet

sandritta ja by som tiez nemenila ani za nic, konecne sa mozem obliekat ako chcem a citim sa ako zena, minule leto bolo pre mna ciste utrpenie, vykojene prsia som nedokazala nejako extra kamuflovat, citila som sa tak podobne, akoby som o prsia prisla, ostala mi len koza a pod nou nejaky zvysok toho, co sa predtym nazyvalo prsna zlaza, tuk skoro ziadny, proste zleeee. tak nech si teraz neprajnici trhnu nohou, obliekam sa sice decentne, ale chcem byt aj sexi a zahalena chodit nebudem. nahovaram si, ze to je prirodzene a nevidno to, ale niekedy urcite je:) aj tak je to moja pycha, moje dva poklady:D minimum ludi sa zamysli nad pohnutkami zien, preco sa rozhodli podstupit cosi taketo, nie vsetky musime byt automaticky lahke.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk