Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bianka77

elissa
projekcia je podla mna to ...ako trci dopredu...tam je taky obrazok spredu...a potom ten implantat akoby z profilu :) A to je ta projekcia..teda to si myslim ja ,neviem :)U gulatych je to jedno-to cislo-cely implantat ma asi rovnaku projekciu...pri anatomickych...je to zrejme v tom najsirsom mieste.
Tot moja logika ,ale neviem :)))

bianka77

Elissa

tak ja idem zrejem prva..kedze mam prist na 8 a v papieroch mam ze o 9 op.zakrok. To az tolko? no dost nas bude...ale zatial viem len o tebe tu :)
Ja som na konzultaciu cakala cca 2mes.Bola som v aprili :)
Ja som zo ZA a ty?
Ja som tiez zvedava ake budu..ja mam 168cm/50kg,obvod pod prsiami 70cm. Tak dufam, ze tak primerane :)

bianka77

stember
moj maly bude mat v case, ked pojdem na operaciu 20mes. a priznam sa ze toho sa bojim najviac. Ketrinka tu uz pisala ze po dvoch tyzdnoch sa da..ja sa, ale velmi bojim ci naozaj mozem po 2 tyzdnoch zdvihnut take male dieta :( To asi riesim najviac...aby som kvôli tomu nieco nepokazila :(
Foto v galerke asi nemas....

stember

All
Vsetky kocky co mate male deti....nebojte....da sa to zvladnut len vsetko treba robit pomalicky....ja mam tiez maleho teraz bude mat 2 roky a zvladli sme to....len prvy tyzden treba vybavit niekoho...a maly sa aj odnaucil dvihatna ruky...takze na nieco to bolo dobre....drzim vsetkym palce

stember

Elissa
Ja mam sice uz 2 mesiace po opke ale mam tie iste implosy ako mas navrhnute....teda anatom. 410 TMM3 a normal podprdu nosim teraz 70D...aj meriam ako ty len vahu mam 50 kg. Ides k Cervenovi????