Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Titten

Baby, tak ja uz mam predoperacne za sebou a o par eur som lahsia.
Vysledky krvi dobre, ale mam menej bielych krviniek, tak nejake Bcko idem nasadit rychlo, nie ze zapal chytim po opke.
Tlak tiez nic moc, aj nato, ze som po kave tesne bola, tak len 106/73 snad to bude ok. Ostatne v poriadku, opku mam odobrenu

Ani neviem, co napisat, ze stres a strach mam taky, ze nech je to uz za mnou radsej, lebo si to este rozmyslim.
Ja ked aj citam ake komplikacie niekedy mozu byt, tak by ma to neskutocne polozilo psychicky.
Mam celkovo zo zakrokov stres a strach, ked som sla na opku oci, to tiez bolo, ze osm im na tom lozku funela ako mamut a vzdychala, ze je mi tam na omdletie.
POtom uz bolo dobre, prdela som aj na bolesti a tesila sa, ze hlavne uz je zakrok za mnou.
Ja by som potrebovala uspat uz teraz alebo cestou na kliniku.
Kolko bude rano este trvat ten cirkus pred opkou?
Ako to bezi?
Pridem, pozru vysledky z interneho, zaplatim zvysok za opku a idem sa vyzliect? Pokreslia ma pred uspatim?
Ci az po?

Matulka23

bibi13

áno, nie som z BA len tam pracujem :)
to je rýchle zoberú ti zopár skumaviek cikneš si do kelímka a myslím si,že až keď budú výsledky hotové tak ta na internom ešte popočúva a tak :) hotovo a idéééš za chvíľku na to :)
Budem na teba silno myslieť :)

bibi13

Matulka,

Takze nie si z ba.. to som sa chcela spytat..;)
Aj ja idem platit.. nemam kam dat deti, keby som musela behat oo lekaroch.. a hlavne tu u nas.. uf.. takto to mam do pol hodky spravene.. max do hodky..;)

Matulka23

bibi13

super, teším sa :) teda aspoň si zamávame :) ja idem tam odkiaľ pochádzam nie tu v BA, idem už druhý krát-zasa skoro všetko platiť, ale nevadí no čo už, keď chceme byť hezké :D

Matulka23

Petracek

mindráky neviem ako ktorá... napr. mne sa moje ,,maličké-pevné,, prsia páčia a taktiež môjmu priateľovi robím to preto, aby postava bola súmernejšia teda krajšia a samozrejme tým aj stúpne sebavedomie-ego ženy...
asi tak :)

bibi13

Petracek

Ak budes zena, tak to pochopis..;) ale v podstate mas pravdu, aj tak sa to da povedat: liecia si mindraky :)

nadranka

Baby, čo ste dlhšie po operácii,

kedy sa vám vrátila citlivosť do bradaviek?? Ja už som 7 mes. po a stále ich nemám také ako predtým...

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk