Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

BritneyBitch

Zajtra o takomto case sa mi uz budu klepat ruky od strachu na ceste na kliniku...

Uz nech je zajtra a mam po!!

matik8

titten

ahoj, ako doma? ako ci uz pracujem? tusim ste debatovali o praci..ja uz som dnes bola aj zajtra idem, dokonca uz aj v sobotu som bola...ja mam dnes tri tyzdne po opke. neviem je to rozne, niekto zvlada po dvoch tyzdnoch a niekto nie, je to individualne.

vikusik99

bianka77
joooj, ja uz som z toho jelen!:-/...ale, dakujem za pomoc:)..objednala som sa preto, na dalsiu konzultaciu a opytam sa este presnejsie a poviem lekarovi, ze chcem mat plny dekolt..a uvidime:)...v utorok, uz mam opku...uz sa to blizi:)))..

vikusik99

question
dakujem za odpoved :)...presne tie iste mam navrhnute...dokonca, aj meriam 168cm ale mam 52kg...pod prsiami 72...:)

Matulka23

didi10

super, teším sa s tebou :) priebežne sa nám ozývaj :) mne to zatiaľ ešte ani nedochádza, že idem na nejakú obku, ale keď si na to spomeniem bojím sa :)

viktoria21

áno druhú som si dohodla ja normálne som si zavolala, že to potrebujem ešte prekonzultovať, potom sme si dohodli termín dostala som papiere a poučenie čo nesmiem pred opkou a aké predoperačné vyšetrenia musím podstúpiť, tak tak nesmia byť staršie ako dva týždne-ja som si zavolala na interné, že potrebujem spraviť predop.vyš. prišla som ráno na pol 7 dala som je papier čo treba zobrať poslala ma do laboratória tam mi zobrali 6 skumaviek cikla som si do kelímku zaplatila som a hotovo za dva dni som mala výsledky, ale prišla som až za 5 dní lebo som skorej nemohla na internom skonštatovala, že je všetko v poriadku popočúvala ma ešte a hotovo to je rýchle ako kde no :)

question

vikusik

ak mas navrhnute ES 360 stredny extra vysoky prosil, tak tie implantaty mam presne ja:)mozem kuk galerku..

a stredny profil je presne tak- do sirky hrudnika, priemer je 12,5cm a profil je 4,4cm.. su plnene na 100%oproti vysokemu profilu-ten je plneny len na 85% co ma vyhodu v tom, ze by som nemala mat casom pripadne vlnenie implantatu,co sa moze stat u vysokeho profilu...

bianka77

vikusik99
no to ti ja moc neporadim...tiez som bola na konzultacii,odtial som isla spokojna a potom citanim na forach som sa len zamotala. Vraj na pekny dekolt su lepsie okruhle implantaty,hlavne ked ho chces vyplnit zhora,to mas aj ty...a profil je to asi ako "trcia" Ale podla mna to je strasne individualne..vela bab ma krasne plne prsia aj s anatomickymi.Sama som z toho "na prasky",aby to bolo to prave. Ale potom som si povedala..ze ten lekar vie asi najlepsie,co sa ku mne hodi.Ved je to jeho vizitka...Iba som sa docitala, ze stredny profil ma sirsiu zakladnu ako vysoky..ten je uzsii, viac "vypukly"-to je ta projekcia. To ci ti da stredny,vysoky zalezi napr. aj od sirky hrudnika...velkosti samotneho implantatu...aby si nemala napr.sice vypucene prsia, ale velmi daleko od seba...je to podla mna cela veda :)
Ja tiez tuzim mat plny dekolt....a mam navrhnute anatomicke.no co uz...ale tak ja mam "kostnaty" hrudnik,asi to bude lepsie.Fakt neviem... :(