Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Matulka23

bibi13

áno, nie som z BA len tam pracujem :)
to je rýchle zoberú ti zopár skumaviek cikneš si do kelímka a myslím si,že až keď budú výsledky hotové tak ta na internom ešte popočúva a tak :) hotovo a idéééš za chvíľku na to :)
Budem na teba silno myslieť :)

bibi13

Matulka,

Takze nie si z ba.. to som sa chcela spytat..;)
Aj ja idem platit.. nemam kam dat deti, keby som musela behat oo lekaroch.. a hlavne tu u nas.. uf.. takto to mam do pol hodky spravene.. max do hodky..;)

Matulka23

bibi13

super, teším sa :) teda aspoň si zamávame :) ja idem tam odkiaľ pochádzam nie tu v BA, idem už druhý krát-zasa skoro všetko platiť, ale nevadí no čo už, keď chceme byť hezké :D

Matulka23

Petracek

mindráky neviem ako ktorá... napr. mne sa moje ,,maličké-pevné,, prsia páčia a taktiež môjmu priateľovi robím to preto, aby postava bola súmernejšia teda krajšia a samozrejme tým aj stúpne sebavedomie-ego ženy...
asi tak :)

bibi13

Petracek

Ak budes zena, tak to pochopis..;) ale v podstate mas pravdu, aj tak sa to da povedat: liecia si mindraky :)

nadranka

Baby, čo ste dlhšie po operácii,

kedy sa vám vrátila citlivosť do bradaviek?? Ja už som 7 mes. po a stále ich nemám také ako predtým...

Matulka23

bibi13

vlasy mám tmavo hnedé až čierne skoro, menšej postavy, modrooká :)

no, ja tiež čakám na didi aké informácie nám dá :) ako to prebiehalo, personál aké lieky atď :)

predoperačné-to dopadne dobre neboj sa :) ja idem v piatok :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.