Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

viktoria21

Didi10

Ahoj viem,že dneska si mala operaciu-silno som na teba myslela,lebo aj ja idem na operaciu do interkliniku k doktorovi Hederovi 3.6.2013.
Dufam,že ti to dobre dopadlo.
Potom,ak budeš taká zlatá a citít sa lepšie-rada by som vedela ako to prebiehalo. dakujem :):)

Mery NR

jaruska222
jankamichal mám medzi svojim priateľmi na fcb, keď chceš skontaktujem sa s ňou, napíš svoju email adresu kde by sa ti vedela ozvať a pokecáte si o vašom probléme. buď silná, držím zatiaľ palce! :-)

Ketrinka

Jaruska222

Prajem ti, nech ti vsetko vyjde uz len podla tvojich pozitivnych predstav a vsetko dobre dopadne.
V takychto situaciach sa tazko hladaju vhodne slova, no vsetky ti zelame skore vyriesenie a hlavne to najlespie zaobchadzanie zo strany lekarov.
Najdolezitejsie je tvoje zdravie, aj ked viem, ze si sa tesila z novych prs.

Ketrinka

Milatka4

Ja viem, ze som sa ta uz pytala, len sa mi to nechelo hladat spatne moja pamat je od kedy mam dieta primrznuta :-)
Ja som mala zly zaklad a predstavu o prsiach ako ma Luca123 no to v mojom pripade nebolo mozne.
Moje sa mi teraz zdaju byt male, zniesla by som aj vacsie :-) asi ako vacsina a to som len pomaly 5tt.po opke. :-)
A ako si to napisala, ze k Dusanovi, hihi, kamos?

Vikusik99
Neklam! :-):-):-) ved to bola katastrofa, no je to minulost :-)

Susy1982

Jaruska
mrzi ma ze sa ti nieco take prihodilo pevne verim ze lekar ti vyde v ustrety a najde najvhodnejsie riesenie.Ak by som bola na tvojom mieste a prislo by k vybratiu imp.,uz by som si pozahojeni rany pod prsom nedavala opet rezat,a tak logicky mam pocit ze tie co to maju vkladane cez dvorec a pazuchou takymi problemami necelia ,ved tam sa nema cez co ako vypudit implantat...mozno sa mylim ale ked nadtym tak rozmyslam...Vkazdom pripade slovo lekara je podstatne a financie tiez,prajem ti aby sa ti stastie priklonilo a co najskor si bola ok...drz sa

bibi13

Na zaklade prispevku od Misaaa to fakt vyzera na chybu operatera.. som zvedava, ako sa zajtra k tomu postavia.. drziim vsetky palce..

Martina210

Jaruska222

Moja zlata, veeelmi veľa síl Ti prajem.
Spomenula som si, že si písala že sa Ti to stalo iba na jednom prsku, že druhé máš ok.Ked sa mýlim, vopred sa ospravedlňujem.Dneska som myslela na to čo si písala.Podľa mňa tebe nemohlo prsko neprijať implos.Lebo to by sa Ti stalo na obidvoch.Ja myslím že chyba bola zo strany operatéra.Ale možno sa mýlim, neviem :-(

Iveta84

Jaruska222

aj ked som z novych bab, je mi luto co sa ti stalo a pevne dufam ze stastny koniec nakoniec pride a vyriesi sa to. Ale teda zlozilo by to asi kazdu z nas...

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk