Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

mamita

Nadranka a misaaa..
ja som 4 mesiace po a tiež si necítim jednu bradavku a presne ako píše misaaa je to divne ked mi prava stojí a stiahne sa a ľavá nič...sama som zvedavá kedy sa to upraví

smejo251

Missa
No ja ich mam na dotyk take v pohode ako boli ale citim ze tam nieco je takze asi nie su az take makke.ale k sebe si ich uz pritlacim.a mne praveze kazala ze pevnu s kosticami aby po bokoch a zo spodu drzali prsia napevno.ja uz neviem to co lekar to iny nazor...
Inak ja som po prvych manzelovych dotykoch citila jeho ruky este celyy den...;-)neviem cim to bolo :-D
No som zvedava co bude na kontole po mesiaci.moje jazvy?jedna je krasna uplne v ryhe vobec mi ju nevidno ale druha je trochu zhrubnuta a nie je v ryhe ale vyssie a je cervena.a jeden mam este napuchnuty stale ten lavy..
All
Baby ako vyzera kontrola.po mesiaci,zase na mna len pozru?

Luca123

Baby prosim vas...bola som skusat podprdy a uz zas citim hroznu bolest v lavom prse a celkovo taku horucavu na nom a aj bradavka ma boli...je to dva a pol tydna normal? Ja mam pocit,ze vsetky ste ok po prvom tyzdni:(

smejo251

Petracek
Moj nazor je ze chlapi to nikdy nepochopia co je skoda.mali by ste byt radi ze sa vam chcu zeny pacit a podporovat ich.moj manzel vobec nebol za operaciu ale nechal to na mna a podporoval ma.teraz sa pysi manzelkou ktora sa po detoch citi dobre a je spokojna.je dost dolezite mat doma spokojnu a sebavedomu manzelku ktora sa citi dobre.ale mam znameho ktory je striktne proti tomu a svoju zenu nepusti na operaciu.no a ma to doma niekedy dost huste ;-)ale to samozrejme nie je len kvoli prsiam.

Martina210

Luca123

Tu jazvicku mám prelepenu vertikálne, ako mi doki povedal.Minulé som pozerala ako sa to hojí, a pekne sa spojilo ale na konci je stale trošku otvorená kvôli stehu vnútornému, ktorý mi už vytrca.

misaaa

Nadranka moja,

ja to mam tiez take zvlastne, na lavom prse mam citlivost uuuplne ako pred opkou a na pravom nie, najskor som vobec necitila cely dvorec, teraz tak trosku citim, ale nereaguje ani na zimu :)
co je trochu smiesne kedze lave reaguje :)

ja teda dufam, ze sa to upravi!

misaaa

babule co mate dlhsie po opke, kolko trva kym si citite prsia ako svoje? kym zmaknu a daju sa trochu aj tvarovat do dekoltu?
dik

misaaa

Smejo
no mne moj Dr. hovoril, ze kompresnu staci 4 tyzdne a potom uz normalnu, ale ze mam davat pozor aby kostica netlacila, pripadne si vybrat na prve tyzdne nieco bezkosticove....
ja mam tie prsia stale take nejake tvrde, nejdu k sebe, tak este nerobim velke nakupy podprseniek, mam len dve a tie striedam a doma si obcas dam este aj skafander.

Tiez mi hovoril doktor, ze spat na chrbte mozem bez podprdy ale ked chcem spat na boku tak este v skafandri

Inak sa mam fajn, len teda nemam este stale pekne zahojene jazvy :(
neviem kolko to trvaaaaaaaaaaa

a tebe uz trochu zmakli prsia?

smejo251

Allice
Aj mne vravela lekarka ze by bola radsej keby som nefacila.ale to sa nedalo pri tom strese...skus obmedzit a posledny den vydrzat ;-) vela stastia

nadranka

queen

Hnevá ma, že to nie je také ako kedysi... neviem či sa to ešte zmení, no už ubehla dosť dlhá doba od operácie.