Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Titten

Martina210, ani prilis vysoko jazvy nie su dobre, presne ako pises, pri pripadnom zvacseni sa posuva jazva este vyssie. Ideal je trafit to do ryhy, ale zas pravda ze pri plavkach typu zakryte bradavky, je problem s jazvami v podprsnej ryhe.

Ako to vyzera po reopkach? Kukni si klip od Zverina - Prezident. Je tam Simona Butinova, ta mala minimalne jednu reopku a trochu cerstvo po opke to natacali asi, cize tie jazvy tam priam jacia.

mimix

ahoj jazvy jej robili niekde v nitre neviem kolkoto stalo okolo 120eur cca ... ma to takmer neviditelne samozrejme ze laser neodstrani ale maximaaaalne zneviditelny:P

mimix

pocujte ak mi bude prsia robit cez dvorec mne to nareze aj od bradavky smerom dole? nemam velke bradavky lenmi povedal ze ju posunie oo 1cm vyssie

yanka8

Mimix, poslem fotky do galerky ;-). Inac ja som bola na mojej prvej konzultacii u dr. Racz, navrhol mi rozdielne implantaty a na jednom prse pexiu a na druhom tom vacsom mastopexiu.
Pravdu povediac, po konzultacii som nebola prilis nadsena, pretoze ja som sa tomu chcela vyhnut, byvame pri mori a chodime na naturisticku plaz a nechcela som mat jazvy. Ak by nebola ina moznost, tak by som to podstupila. Dr. Racz ma nadhernu pracu a co som aj videla fotky kociek od neho s mastopexiou a pexiou, tak jazvy su fakt mini.
Druhu konzultaciu som mala u dr. Cerven a on mi navrhol rovnake implantaty, z vacsieho prsa mi odobral zo zlazy, aby sa vyrovnala asymetria a rez bol vedeny pod podprsnou zlazou. Pre mna to bolo estetickejsie riesenie. Praca dr. Cerven sa mi tiez velmi pacila, takze moje rozhodnutie bolo pre dr. Cerven.
Na novej fotke bude aj foto, kde som pokreslena a tym pokreslenim sa asymetria este viac zvyraznila a aj pokles.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk