Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Sandritta

mulatka,

Tym ze Ti opadne opuch sa ti zaroven vyrysuju, lebo tym opuchom su akoby nevyformovane. Sice sa ti vyrysuju ale to ti uz neprida na cm, ale to nevadi lebo uz budu krajsie a mat pekny tvar.

mulatka

Sandritta-jej dika a babenky niektore pisali ze aj vystupia viac je to pravda ze budu vyraznejsie alebo len odpuchnu a zmensia sa :)

Sandritta

mulatka,

Este som chcela, ze je to individualne. Myslim, ze mne sa moc nezmenili, len mi tak zhora akoby odpuchli. A napr. ked pozries foto janas86, tak jej sa krasne vytvarovali tie prve mesiace, uplna zmena u nej :)

Sandritta

mulatka,

Tie prve 3 mesiace sa najviac tvaruju a potom este dalsie 3, takze ten prvy pol rok sa menia, potom uz by viac menej mali take ostat. Co sa tyka makosti, tak niektore baby pisali ze im pekne zmakli az tak po roku...

Sandritta

nika2008,
Jasne, to som sa ja tiez bala, vsetko mi behalo hlavou, ale na to nemysli, lebo sa zblaznis. Ja som dokonca isla k homeopatke, aby som mala dobre hojenie a tak...
Ale u Cervena si v dobrych rukach, ten uz ma toho vela zoperovaneho...

nika2008

Sandritta,

Nie žeby som mala obavy po tej odbornej stránke, ale aby nenastali komplikácie počas hojenia. Veď ako povedal jeden z Červeňových asistentov
"ľudia nie sú sochy"

Sandritta

nika2008,
Neboj sa, doktori to robia uz ako na beziacom pase.
Este ma napadlo, ked si chces len pozriet foto bez pridavania, pozri omlazeni.cz, tam sa len zaregistruj (nick, heslo). Niektore baby tam maju v profile aj fotky. Je tam aj vela tem ohladom silikonov, no moc to radsej necitaj, dost tam pisu aj o problemoch, ma to vtedy trochu vystrasilo, ale to su uz take extremne pripady az niektore. No prave tam som videla ze tie 295-ky maju take male chuducke baby. Dobre je ze tam pri fotkach ma kazda napisane ml, profil, doktor...

nika2008

Sandritta,

OK! Hlavne drž palce, aby všetko dobre klaplo. Ono zvyčajne , keď sa človek na niečo teší, tak sa vždy niečo dodrbe.

Sandritta

nika2008,

Tak daj si radsej stredny profil, nebudu Ti tak trcat.
Neni zac, rada ;)
Daj potom vediet sko ste sa dohodli.