Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Luca123

Question

dakujem za rady,si zlata..
tie podrdy vobec dobre nesedia est lebo sa bojim a su tak dost nehybne....tak nech tvoje prska posluchaju...uz aby som bola aspon 3 tydne a ruky ma viac pustili.. dost ma to obmedzuje stale...
neviem si zvyknut

smejo251

Question
Nie nedostala ani som ich nemala nicim nikdy tlacene dole...no uz sa mi dnes zdalo ze klesol aj lavy.neviem ci to moze mat s tym nieco spolocne ale od zaciatku mi lekarka vravela ze mam menej pouzivat lavu ruku kvoli krvacaniu a mne sa zda ze tym ze aom ju nepouzivala tak ten sval nepovolil ale zapajam ju viac a zda sa mi lepsi...no ved uvidim co bude...
A to vsetku co mate gulate ste mali ten pas len ja ho nemam???

matik8

Menndy

Ja neviem ako ich oddialit ja som prv myslela ze ked tak dam take kvapky co mam doma od gynekologicky na zastavenie co mi dala davnejsie ked sa mi spustili zo dva krat za mesiac, ale potom si vravim ze radsej si to nedam preistotu lebo bohvie ake komplikacie by to malo pri opke. A mne praveze dva tyzdne meskali a uz som myslela ze nedorazia a bum v den opky.

vanes

Matulka23 ja som čakala na termín 2 mesiace, ale stále mám z tej operácie strach, stále nejak váham, ty to nepocituješ tak, ja mám 34 rokov, dcérku som mala už v osemnástich a konečne by som mohla mat tiež krajšie prsia,len nejako stále váham, čudné pocity sú to.

question

katarina333.
no vidis a ako si sa bala a aka si bola nestastna:):)
ja stale spim na vankusi vyvysenom, a na bok mi to este nie je prijemne.. ale viem ze ty ich mas pod zlazou, tak je to asi ine...

question

luca123
tak tu sprchu urcite este nove cecule zvladnu:):)a ty si inak aka rychla ze hnedpo stichoch rovno podprdy skusat:):)
ja som sa po sprche vzdy este kremovala ale potom rovno znova prsia zabalit..
a ked sa mi prala podrpda , tak som si davala normalnu.este z cias kojenia:):)bo som sa bala ich nechat zasa nejako dlhsie este bez opory..

Katarina333

qurstion
ahoj, uz su super, este nech sa tak viac usadia a ani taku spokojnost som necala;)
zajtra mam kontrolu a mozem spat naboku, takze sa tesim ;)

Luca123

Question

moja ja som to myslela tak,ze teraz som bola v eurovei skusit par podprd a ze ci mozem ist zas do sprchy a dat ju opat dole a tak...
skor ma zaujima,ze ci ked sa osprsite,ci ju nechate dole na chvilu alebo hned na seba a tak:)

menndy

matik8
prosim ta ja mam tiez nejak cca okolo opky dostat menzes..:( len neviem kedy.. lebo ako som vysadila teraz antiku.. tak netusim ako pridu.:( nevies nieco poradit cim to nejak odialim.. alebo co robit?

matik8

Bianka77

Ja som dostala menzes v den opky a zvladla som to :) im to nevadi, skor vadi uz ked ho par dni mas a ides na opku ale mne tusim vraveli ze aj tyzden predtym vadi lebo ze su prsia citlive. Ale tak akoze zoperovat ta zoperuju

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk