Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

queen

Ivet
Ked som sa uz mohla osprchovat, tak som si ich aj natrela a jazvy tiez, hned ked som ich nemala uz prelepene, v mojom pripade to bolo po 23.dňoch .

Matulka23

Nena1

ďakujem :)

vanes

úplne ťa chápem, ale nebojkaj treba pozitívne myslieť :) ja mám tiež veľký strach, ale nepripúšťam si to :D ja mávam bušenie srdca dosť často a idem... a čo sa týka toho, aby to telo prijalo, aby boli prirodzené atď na tak na to nemysli proste prežili to milión žien a sú spokojné tak budeme aj my :) vieš čo nevidela som jeho prácu, ale viem, že tu je dosť báb čo boli uňho a sú spokojné :) takže POZITÍVNE MYSLIEŤ :)

Iveta84

Queen

Ako je to prosim ta s tym masirovanim kokosovym olejom? Ked si bola po opke tak treba byt v tom skafandri... Kedy si zacala prosim ta a ako? Cele prsia? Co jazvy? Lebo uz som si ho kupila a si chcem uz zapamatat co a ako....

usko1us

question
super díky moc :-) idem na 400ml. a už bez zbytočného špekulovania. aj ked tie tvoje sú tiež super a bohate by mi stačili..

nanka

Lucia123

teba ked vidim, tak sa zacinam tesit. veeeelmi krasne. a neuveritelne, ako super vyzeraju tak kratko po opke.

Stela77

lluciaa1211
ja som na tom podobne...a v lavom neskutocny tlak, neviem sa dockat kedy to uz prejde..ako to zvladas ty?
Titten
Ja som 4.den po opke, vcera som sa citila lepsie ako dnes...kazdopadne na vesanie pradla zabudni ruky nebudes moct dvihat..riad dokazem umyt, ale strasne pomaly...ide mi na nervy tato imobilnost :) Dnes som bola na vyberanie stehov z nohy a vratila som sa tak unavena, ze aj zvysenu teplotu som mala...telo je total slabe...

lluciaa1211

All
Baby, operovali ma v pondelok, takže dnes 4den, kedy mi asi začnú odpúchat? Mám ich ako balony, dúfam že sa kúsok zmenšia