Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

lluciaa1211

Baby, dnes som prišla domov a kus mi to krvaca. Dreny mi vytiahli hodinu pred odchodom. Je to krvácanie teraz ok?

Luca123

Ketrinka

dakujem:)

Bianka77

Ja som isla s tym,ze jedine gulate a ani som mu to nestihla povedat...pn hned povedal gulate pod pazuchu a pod sval a budu skvele...ja som si c podstate nevyberala..vsetko mi povedal on a ja som mu verila tak som to nechala na neho...

matik8

bianka77

ja som mu povedala ze chcem gulate, a on ze noo ze ja si mozem kludne vybrat lebo ze aj anatomy aj gulate sa mi daju dat.

Ketrinka

Luca123

mas nadherne az ukazkove tie prsia, skvely tvar a aj to, ze idu do boku, mozes byt spokojna s velkostou :-)

o takych som mala aj ja predstavu, len ja som isla z ineho zakaldu, uz vytahana koza z kojenia, tak to nebolo mozne, musela by som si dat rezat kozu a to som este nechcela.

All

baby, ktore ste chceli vediet, kde sa daju kupit podprdy, tak v podstate vsade, v kazdom obchode so spodnym pradlom maju velkosti od A do D, len tie, ktore potrebujete vacsie, napr.ako ja E, tak tiez sa daju kupit v Esprit, Schisser, Skinny...
a plavky maju v Calcedonii :-)

matik8

usko1us

ja mam 173 cm, 52 kg, pod prsiami som mala 75, a cez ne 85..teraz mam cez prsia 90 cm. ale to este odpuchne takze este budem mat asi menej cez

gina3

question,
ďakujem, teraz som si kukla tvoje a už teraz ich máš tvarovo krásne a to si veľmi krátko po opke, a s tým pásom vydrž, ešte sa len usádzajú:)

Luca123

Menndy

ten strach je prirodzeny a je to lepsie. Ja som nemala ziadny strach ale absolutne..na operacnom sotle sme srandovali a ja som sa vobec nebala bolsti a po opke som si vravela ja krava na co som to urobila, moje krasne prsia a ja ich tak nicim a v bolestiach. Po vcerajsku ked osm ich uvidela tak som statnaaa :)
tes sa len :)

bianka 77

dakujeme :)