Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

matik8

Menndy

No ale chudatko budes po opke par hodin urcite aj spat a tak takze nebudem rusit, prvy den je taky najhorsi . Aspon mne bolo aj na vracanie ked som sa zobudila a mala som tlaky.

matik8

Menndy

A ty ides do ZV alebo BB? Ja idem 6.6 na kontrolu ale do BB :)

Nanka

No takze teraz by som to uz zhodnotila tak ze by som sla naraz ale to koli tomu ze ja som bola s prsami na tom v pohode..neviem ako to baby znasaju ked maju bolesti a este sa nervovat s nosom. Lebo ako nos neboli vobec to je pohoda len prvych 5 dni je neprijemnych lebo musis mat v dierkach gazu a musis tym padom dychat len ustami. Ja som popri tom stratila aj chutove bunky takze ja som bola z nosa nervozna ale tak nastastie ho necitit takze zalezi ako budes na tom s prsiami po opke

menndy

nanka

no tak ja budem mat presne v den operacie aj narodky 26:)no vies co ja mam kamosky.. a ktore normalne s tym teraz ziju ako keby to boli ich prsia..aj v posilke normalne vsetko robia jak predtym... a inac preco ides este raz na nos?

queen

Martina210
Ja som mala niečo podobne, dokonca mi trcal vnútorný steh. Bola som za lekárom stehy odstranil a prelepil. Ale teraz ked si pritlacim na koniec jazvy stále tam citim niečo ostre, ked pritlacim viac aj to pichne. Myslím že je to stále nevstrebany podkozny steh. Dufam že to nebude musieť otvoriť a odstrániť. Do rici, prečo sa mi tie stehy nechcú vstrebat a vyliezaju kade tade !?!?

nanka

menndy,

tak to mas exkluzivny datum, taky lahko zapamatatelny. tak to nakoniec budem este teba informovat ja haha :) coho sa bojim - s bolestou na zaciatku tych par dni/tyzdnov pocitam, ale bojim sa, ci sa vsetko potom vrati do "starych kolaji" co sa mojho tela tyka. ci nebudem nejaka obmedzena, bat sa zdvihnut nejake veci tazsie, natiahnut sa sportovat,cinky, dvihnut sa na hrazde a tak... najviac ma zamrzi, ked sa tu baby ozvu po nejakom dlhsom case, ze sa ukaze nejaky problem, ze im to klesa, ze ich tam picha a tak...to ma velmi mrzi. no a co sa nosa tyka, na ten som uz raz bola, teraz idem znovu, takze tam viem co cakat priblizne. inak aj ja sa tesim, ale stale mi aj tieto otazky vrtaju v hlave. inak mozem sa spytat kolko mas rokov? ja 27

menndy

nanka

no ja 6teho...skoda ze nejdeme spolu.. no vies co este nie ale uz som volala a potvrdila ze pridem.:) no vies co ja sa praveze tesim.. a neveim sa dockat.. uz nato cakam rok.. takze mam to utriedene.. a coho sa bojis?