Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

angie77

smejo251

novidíš si sa bála že bude málo a s 325ml máš že aj C-D košíček...si mala super základ to preto, môžeš byt nadmieru spokojná :)

angie77

gina3

ach jaj, tie tvoje prsíčka čím staršie tým krajšie :) nádherné ich máš a v tých bikinách a v tom modrom tielku veľmi sexy výstrih :)

angie77

Silvia2903

krásne urobené prsíčka, pred a po sa určite ani nedá porovnať, môžeš sa tešit na leto :)

Matik8

už teraz ich máš krásne prirodzené, som zvedavá akú budeš mat velkost kedže máme skoro rovnaké ml, ja nosím 75D, ale ty si mala krajší základ :)

angie77

Susy1982

juj nie ja neviem po španielsky,kedysi som sa učila ako samouk, lebo sa mi španielčina páči, ale to ja len pár výrazov občas používam :D

inak jazvičky sú čoraz svetlejšie, až teraz začali tak viac svetliet som 6 mesiacov po,každým dňom to vidím, ak to takto pojde tak možno aj do leta ich vidno nebude :)

angie77

mahulienka

už dávnejšie som Ti tu písala môj mail, ale neviem či si našla lebo mi nič zatial neprišlo, ozvi sa :)

angie77

Zoja83

ahoj,myslela som pred chvílkou na Teba a bola by som rada keby si nám dala vediet ako sa máš a či si už zahojená po opke, ako to vyzerá a či sa to rysuje k lepšiemu :) akékolvek zlepšenie ma veľmi poteší, drž sa !

angie77

ahojte babule, zase nám tu pribudlo niekolko nových prsatičiek a ja všetkým gratulujem a prajem čo najrýchlejšie zotavenie a hlavne čo najmenej bolestivé :)

smejo

čo sa pamätám, tak veľa báb, včetne mňa, sme mali jeden prsníček pri hojení väčší a práve to bol skoro vždy ľavý...čo sa mňa týka tak ten rozdiel som videla určite až do nejakého 2 a pol až tretieho mesiaca, kým sa usasdil ako má a teraz mám pol roka po opke a ani neviem kedy sa to stratilo, sú úplne rovnaké...neviem prečo sa lavý prsníček väčšinou dlhšie hojí, tak nebojte babule :)

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk