Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Luca123

Matik8

Tak tych 75ml nebude.az taky rozdiel:)
sak dam foto urcite...
pojdem v stredu ale to dojdem az vecer a vo stvrtok ak nepojdem so prace,tak budem mat asi volno cely den...dame si vedet ak by:)

matik8

luca123

myslim ze tvoje budu od mojich ine len vo velkosti ale urcite budes spokojna ked sa ti pacia moje, ved sú od tych istych ruk ;) jasne kafe mozme dat budem rada.. a kedy ides teda zajtra?

Luca123

Matik8

Ako holky tu maju pekme.prsa ale casom. A stale si hovorim,ze nesmiem sa zlaknut ved casom budu pekne ale tie tvoje su uz dnes.uzasne..
Vobec sa necudujem.priatelovi:)
A z tohp co mas sa o to viac tesim na moje a dufam budu napodobne:)
A ak budes mat chut,napis mail a skocime na kafe pak v ba:)

matik8

menndy, iveta, luca123

dakujeem baby, moc ma to tesí ze sa nepacia len mne :)) uz sa len potrebuju usadit...a zas som nasadila skafac, ale uz len tyzden aj par dni a idem na normalnu podprdku tesím sa

Martina210

Titten

Ahoj, tak ten obvod tí neporadim lebo ja som sa nemerala aní pred ani po.A nemám ani meter doma.Ked nezabudnem pomeram sa u rodicov a napíšem tí tie rozmery.

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk