Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Sarinkaaa

Ahojte

Kocky viete mi poradit ako sa dostanem do galerky? Rozhodla som sa aj ja ist na zvacsenie ale stale sa rozhodujem ci ist na Interkliniku alebo do Avelane v Nitre, a rada by som si aj ja vytvorila album a pozrela prace, aby som mala predstavu.

ewel007

Angie

Ahoj anjelik fora :-)
Tak jasne som spoko,nie su to neake bomby,sice si na mna ukazuju ze mam silikony,ale to neriesim :-)) su super,tvar aj velkost sa mi velmi paci,len som trosicku znepokojena tym bestivim lavim prskom:-/
Neviem si uz zivot bez nich predstavit,konecne sa citim ako zena,ved vies ;-)
A ty sa ako mavam,cici posluchaju?

smejo251

Angie77
No bala som sa ale mohli by byt kludne vacsie :-))) baby mi sme strasneee
No ale az tak ze cez tricko to vidno?
Dakujem ti inak som rada ze u chodia baby co uz maju dlhsie po...

angie77

ewelka

ešte som tu aj tvoje fotky nové videla, sexica prsatica silikonová naša :) ten tvoj look je určite už neprehliadnutelný, ja ťa chcem stretnút :))mohla by si nám napísat nejaké zážitky a reakcie okolia, ako splnili očakávania a hádam že si už nadmieru spokojná či? :)

angie77

queen

krásne prsíčka, aj majú super profil keby som nevidela z boku, tak s predu ani nepoviem že sú anatomické :) a pekná postavička musím povedať, už som aj ja začala spevňovat proporcie do plaviek na leto a konečne vidím aj výsledky :)))

angie77

smejo251

novidíš si sa bála že bude málo a s 325ml máš že aj C-D košíček...si mala super základ to preto, môžeš byt nadmieru spokojná :)

angie77

gina3

ach jaj, tie tvoje prsíčka čím staršie tým krajšie :) nádherné ich máš a v tých bikinách a v tom modrom tielku veľmi sexy výstrih :)

angie77

Silvia2903

krásne urobené prsíčka, pred a po sa určite ani nedá porovnať, môžeš sa tešit na leto :)

Matik8

už teraz ich máš krásne prirodzené, som zvedavá akú budeš mat velkost kedže máme skoro rovnaké ml, ja nosím 75D, ale ty si mala krajší základ :)