Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

matik8

Luca123

Ahoj. No moja veru sa setri. Ja som to tiez nejako podcenila a boli ma pravy. Citim ho viac pi kazdej cinnosti..
Co sa tyka stehov. Tak ja si ich uz teraz prelepujem stale. Utoeram sa iba tymi zvlhcenymi dookola pod pazuchou, a ked sa poumyvam tak dam nove tampony a prelepǐm... Neda sa to yt nonstop vtom lebo uz aj ked sa spotim a tak takze to pravidelne menim...aaa uz by som sa naradsej cela osprsila a oholila pod pazou a dala dole ten paas :(

lluciaa1211

Romi
Ahoj, čakala som kedy sa ozveš. Ako to prebiehalo? Čo si mám zbaliť na tie 2 dni pobytu?
Včera zlé? Jaaaaaj, mne začína lepiť... Čo ti dali na bolesti? Niektoré baby chvalili novalgin, na ten mám alergiu, takže neprichádza do úvahy.
A videla si si prsia pri prevazovaní? To len v tej podprde nepodarenej sa ti zdajú také, iste budú pekné! Mládeka chvalia všetky čo som sa pýtala. A čo majú fotky baby v galérii, každej časom tak pekne sadnú.

menndy

Kocky , vsetky co mate uz po opke tak gratulujem ;) nech vam cim skor odidu bolesti a nech si nove prsicka uzivate :) mna to caka o mesiac ;)

Inac chcela by som sa spytat, myslite ze pre operaciou sa mozem normalne opalovat ?

smejo251

Queen
Chcem sa opytat a aj ich dvihas,do vane alebo tak myslim?ja sa citim celkom v pohode po tych 3tt dnes som bola s malym na ihrisku a musela som vliest dnu aj ja lebo skoro spadol aj na wc mi nevylezie a neviem si predstavit kedy mozem byt s nimi doma.treba mi ich dvihat.
Bianca
Ja mam 166cm,52kg a mam odkojeme dve deti.mam 325ml stredny profil okruhle a ja som spokojna.chcela som prirodzene nie velmi velke.

Luca123

Babenky budem sa setrit veru lebo tu pkna otvaram,kanvicu dviham s vodou a tak a boli.to pak. Len som taka neposedna a tazko znasam sedenie a bolenie...nie som zvyknuta na nic take.

Mam otazocku..odlepovali ste si stehy pod pazuchou a utierali niecim,aspon alpou? Sak do utorku nevydrzim nic s tym nerobit...blee... Tak sa tesim na deodorant.Je to v poho ale uz mi to troska vadi po dnesnej prechadzke.

Romi

gratulujem a najma oddychuj Mne bolo napr. Na druhy den lepsie nez na treti,tak je to individualne.
A neboj aj ja mam pocit,ze su daleko od seba ale to ta podprda asi robi z toho take spicaky daleko... A mam stale sutre tvrde nehybne a asi to aj dlhsie bude. Drzkaj sa:)

smejo251

Misaaa
Ja som mala kramy dostat uz vcera a stale nic a bradavky no cele dvorce mam ako v nejakej kocke a taky cudny pocit.a mne celkom sa zdaju ze ssu makke..a uz ani tak nebolia.ja mam chut robit vsetko len sa brzdim...aj mi odpuchla ta lava ale stale je vacsia...
A lampu nepouzivas?myslim tu biolampu mne stras e pomihla s tou lavou ccicinou...uplne uvolnila vsetko

romi

..hlasim sa z avelane...vcera bolo priserne,ale dnes je lepsie.dufam ,ze zajtra bude este lepsie :).mam pocit ,ze ich mam neako vysoko a daleko...dufam,ze sa pekne usadia.

nadranka

Baby, ktorým sa páčia MET rifle, jedny mám na predaj, č. 28. Ale sú trochu menšie, mne sú na fest. Oblečené boli 2x, 100% stav. Veľmi pekné, v kombinácii som zlatým. Cena 70 e. Píšte na: nadranka@gmail.com

misaaa

Ja zacinam byt uz nervozna z tej pooperacnej podprdy!
ako je teplo, tak mi priserne priserne vadi, je mi v tom teplo, omina ma, skrabe mi bradavky...
a ako sa mi blizia kramy tak mam tu kozu na prsiach uplne citlivu a asi aj to mi vadi na to ta podprda.....

ale hlavne, tie prsa su tvrde a stale v hornej casi opuchnute trosku, tak neviem, kedy sa to zlepsi

ked uz budem moct dat dole aspon na par hodin tuto pooperacnu onu, tak ake podprdy odporucate? s kosticami? ci bez?

Susy1982

Luca123
kazdym dnom to bude lepsie,bezmocnost po op si pametam.. ,prvy krat von som sla asi na 8 den do obchodu este k tomu tazky kozuch na sebe,no katastrofa.. a myslela som ze prsia mi padaju boli take tazke,10 minut von a ,,utekala,, som domov ,u mna to bolo lepsie tak po 15 dnoch...Avsak ten pocit spokojnosti so sebou samym stoji za tu trpezlivost...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk