Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Matka872

Britneybitsch

Už som poslala, tiež čakám kedy sa tu objavia.Žeby pre dnešný sviatok ich nedali tu este? Neviem.Počkám do zajtra, snáď :-)

Titten

Caute baby, ja sice este nemam termin opky, ale pevne dufam, ze do leta to poriesim. Mali ste tu niektora panicky strach zo samotneho zakroku? Ja si vravim, bolesti potom zvladnem nejako ale kks ten den, ze dojdem na kliniku a najma ta anesteza... Ja som sa aj porodu bala, ze co ak bude cisarsky a uspavanie.
Daju naladovku pred samotnym uspatim?

S na tej sale sa este kresli po prsiach? Kolko ste este asi boli pri vedomi od prichodu na salu?

andrea1996

smejo251

no potešila si ma, že by si brala aj väčšie. Možno po operácii to poviem aj ja. Ja sa asi preto obávam lebo teraz nemám nič a potom zrazu prsia.

smejo251

Andrea1996
Ahoj.ja mam 166cm a 52kil a mam 325ml okruhle stredny profil a mne sa nezdaju velke brala by som asi vacsie ale na druhej strane si myslim ze nikto nepovie ze mam umele a to som chcela aby boli prirodzene.oni uz tym ze au vlastne moj zaklad vyplneny tak su vacsie ako boli.
Baby vsimnite ai moje slova,ze brala by som vacsie...:-)my sme hrozneeeee

BritneyBitch

Babyyy

Mne sa uz kazdu noc sniva o operacii... mam pocit, ze sa dni vlecu a kszdym dnom sa bojim o trosku viac :-(

BritneyBitch

Menndy

Ahojky, ja idem o dva tyzdne a este som bola v solarku a asi este raz pojdem Cca tyzden pred. Viem, ze potom by sme si mali dat isty cas pauzu.

andrea1996

cicimici

ďakujem ti za povzbudenie, lebo ja chcem také prirodzené nie veľmi nápadné. Už v sobotu idem na operáciu tak stresujem. Ja som výber implantátov nechala na rozhodnutie doktora, tak dúfam, že budem spokojná.

cicimici

andrea1996

ahoj ja mam 325ml a mam 155 a 46 kg a vobecsa mi nezdaju velke prave naopak aj vacsie by som prijala :Dale tak zavisi na kazdom aku ma kto predstavu..ja som predtym nosila dost velke pushapky cize si z okolia nikto nic nevsimol..a aj veci obleciem vsetky co aj predtym..po opke to bolo ze waaaaw ake melony a teraz take sa mi male zdaju..nuz co uz na dobre sa lahko zvyka..