Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Katarina333

queen
mam ich pod zlazou koli prirodzenejsiemu vzhladu a koli tomu, ze som ju mala dostatocnu na pokrytie silikonu, a samozrejme to boli menej.. aspon tak mi to vysvetlil doktor, kazdpodne som chcela 275-295 a to uz vravel, ze by to muselo pod sval .. zatial ten prirodzeny vzhlad nemam, ale co som videla foto pod zlazou co operoval on, tak to vyzeralo krasne, tak snad sa dockam ;)

Titten

Baby mam na vas recnicku otazku. Keby ste sli zo 70A velkosti. Vykojene cece. Dali by ste sa rezat pre Bcko kosik?
Lebo mne sa to zda zbytocne. Tak si kladiem otazku, ci som divna. Ja nepotrebujem obrie cece, ale zas toto fakt nema vyznam.
Tolko moj vysledok konzultacie v ULK. Sklamana som teda riadne, takze uvidim, co prinesie konzultacka u Marsala.

Ivet84 som pisala, kks rozdychavam doteraz.

queen

Katarina333
A prečo máš pod zlazou ak sa smiem spýtať ? Upraviť by si sa mala skor ako pod svalom, ale na mne si ich dost ľudí vsimlo. Tieto pod svalom sú prirodzene.
Prajem skore zahojenie a nech sa s nimi čím skor skamaratis ;-)

queen

Stember
Mám jazvy prelepene tie konceky, tak neviem, ake hádam ok.
Podprsenku mám zatiaľ len jednu, s kosticou, vystuzenu, ale bez tých vypchavok...
Skusila som objednať cez net niečo, lebo má to nebaví po obchodoch behať a aj tak v nich prd maju. Mám 70E zatiaľ a z tých veru je biedny vyber.
Inak uz ma nebolia a spim konečne na jednej poduske :-) celkom to ušlo, či ?

Katarina333

queen
.. mam ich pod zlazou, vlozila som uz svoje foto, tak snad Vam to ukaze ;) inak mala som komplikacie, hned po operacii sa mi nalilalo lave krvou-300ml a musela som zase na sal :(
ale inak bez komplikacii a sice prsia necitim skoro vobec , tak ma vobec nebolia a nemala som ani velke bolesti, to septoplastika je uplne ina kava oproti augmentacii ;)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk