Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

queen

Katarina333
A prečo máš pod zlazou ak sa smiem spýtať ? Upraviť by si sa mala skor ako pod svalom, ale na mne si ich dost ľudí vsimlo. Tieto pod svalom sú prirodzene.
Prajem skore zahojenie a nech sa s nimi čím skor skamaratis ;-)

queen

Stember
Mám jazvy prelepene tie konceky, tak neviem, ake hádam ok.
Podprsenku mám zatiaľ len jednu, s kosticou, vystuzenu, ale bez tých vypchavok...
Skusila som objednať cez net niečo, lebo má to nebaví po obchodoch behať a aj tak v nich prd maju. Mám 70E zatiaľ a z tých veru je biedny vyber.
Inak uz ma nebolia a spim konečne na jednej poduske :-) celkom to ušlo, či ?

Katarina333

queen
.. mam ich pod zlazou, vlozila som uz svoje foto, tak snad Vam to ukaze ;) inak mala som komplikacie, hned po operacii sa mi nalilalo lave krvou-300ml a musela som zase na sal :(
ale inak bez komplikacii a sice prsia necitim skoro vobec , tak ma vobec nebolia a nemala som ani velke bolesti, to septoplastika je uplne ina kava oproti augmentacii ;)

matik8

Luca123

Luci tak ked ti aj doki volal spät a povedal ze v pohodicke tak uz si urcite kludnejsia. Musis to vylezezat yspat a tak snad ti to coskoro ustupi. Ale myslim si ze ak by bola question taka zlata a poslala by ti ten flektor tak skus, lebo mozno tym ze ibalgin beres casto pri menstruacii tak ti nemusi az tak slapat. Ja mam na spanie doma stilnox ale zatial som si ho nedala som si nasla ako taku polohu a spim v pohode na dvoch vankusoch akurat sa rano budim moc dole tak ma rano drahy dviha. Dakujem mne je v pohode stale od kedy som prisla z opky akurt ten oravy prsnik citim. Hlavne ked dlhsie sedim ma tam zacne tlacit..

Iveta84

Luca123 ja uz byvam v TN a aj nasi sa davnejsie odstahovali uz z mesta. Chodievam tam uz iba za najlepsou kamoskou :)

stember

Queen
Uz som tu dlhsie nebola...mala som toho vela...citala som ze si mala problemy s jazvickou...dufam ze uz je vsetko ok
Cici su uz v pohode...este rano trosku bolia ale kazdym dnom je to lepsie.
A ty ako ??? Ozaj daju sa ti uz dat v podprde ku sebe ??? Ake podprdy nosis....stale nevystuzenu s kosticami???

queen

Katarina333
Máš ich pod svalom ? Ja mám take miery ako ty (o 2cm menej) a mám 430ml vysoky profil a vôbec sú neni obrovské.
Prve som mala 235 ml pod zlazou a tie bolo viac vidno že sú silikonove ...

angie77

babule k tým tabletkám na spanie..ja som trpela velkou nespavostou po opke, nie kôli bolesti to sa dalo, ale mala som taký extrémny nepokoj v tele, myslela som že nohy si vyložím na plafon takú nervozitu som v nich mala :) najprv skúste medovku lekársku pred spaním(čajík) a v lekárni si kúpte magnezium šumivé tabletky , to upokujuje, kludne aj viac krát dennne, väčšie dávky si môžete dat až kým to neprejde...tabletky ako poslednú možnost volte :)