Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bibi13

Luca123, Matik8

Vyzerajuu zatial super..;))) tiiisko zavidim.. a samo len v dobrom..

Allice

Ja meriam 176, vahu 58 a pod prsiami tusim 78.. nie som si ista.. budem mat 360 s upravou anatomicke. Ale ja som mu hned povedala, ze nechcem velke prsia.. a on, ze 360 nebudu velke, ze som kus baby, ze sa to stratil.. tsss, ako to len myslel..;)))) dufam, ze len v dobrom..;)

lluciaa1211

BritneyBitch
Idem 6.5 k Mládekovi. My sme tie implantaty nechali ešte otvorené, ale predbežne 390pravy a 440lavy - ľavý mi deti asi viac vycicali :))) vraj si ma posadí po založení tej 390 a do druhého mi dá dáky dofukovací vankúšik (tak som to pochopila) a porovná či to vyrovná rozdiel tou 440.
Myslím že hovoril okruhle vysoký profil.
Ale som z toho blbá, nikdy predtým som sa o toto nezaujimala a nemám predstavu čo urobia tieto veľkosti s mojimi prsiami.
Ja sa tiež dosť bojím aby neboli veľmi veľké. Len jednej babe som videla prsia naživo a ona má 350 a úplne stačia.
No, záleží od typu postavy. Ja mám vraj hrudník aj výšku, že to znesiem (dr povedal)

Allice

BritneyBitch

Mne sa páčia okrúhle a hlavne pevné. Moje sú veľmi vykojené, takže som veľmi zvedavá ako mi budu vyzerať po zákroku. V utorok idem na premeranie a upresnenie implatátov k p. dr. Slobodníkovi do BB.

BritneyBitch

Allice

Ja mam pod prsiami tiez 74cm. 170cm a 48kil. Ty si vysoka, urcite 450ml nebude vela, navyse ked Ti to navrhol sam...
Chcela si okruhle alebo anatomicke? A pacia sa ti skor take vacsie prsicka?
Ku komu ides na operaciu?

Luca123

Matka872

Moc dakujem...lebp uz som reva samozrejme to hrozne boli a bojim sa...mam pocit,ze som cela napuchla ale tak vraj na treti den ma nastat najvacsi opuch..mozno.je to aj preto...idem oddychovat. Dakujem :)

Matka872

Luca123

ahoj,nemusis sa bat,ja som mala to iste tyzden od opky to trvalo,potom sa to samo stratilo.Teraz som 13 den po.

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk