Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Luca123

romi

dakujem :) aj ja tebe drzim palceky.
Neboj to rychlo ujde, musim povedat, ze na to ako velmi s atesim, tak celkom rychlo mi ubehol tento tyden. Je to super pocit, ked si predstavim,ze zajtra o takomto case budem cackana a ze to uz ratam na hodiny a nie na dni :) Este stale vaham, ci to niebdue malo ale tak na poprve dufam bude ok a bude spokojna, to su asi jedine stresy.Inak sa voebc zatial nebojim.

Ja si nic neberiem iba papuce. Baby pisali, ze boli iba v nohavickach a v tom skafandri a ze nejake zupany tam boli k dispozicii ale, ze ich vobec nepouzili.

A ty ides do ZV?

romi

Luca123
drzim palce nech je vsetko ok...

...mna to caka v pondelok ,uz mam take nervy ,na nic ine uz ani nemyslim..esteze to mam v praci take nabite inak by som sa len tym zaoberala.
dnes mi uz volali z avalenu ,ze co a ako ...jaaaj uz ma brucho boli ked si na pondelok pomyslim...

mali ste v nemocnici aj nocnu koselu ,alebo iba zupam? ja si sai len tenky zupan zoberiem...

Luca123

question, matik8

dakujeeeem...tesiiim a neviete si predstavit ako velmi...to uz sa pocita na hodiny a nie na dni:))))

question

Lucka123

no neviem ci tam davaju teply obed alebo tak, skor si myslim, ze len tie piskoty, vyziva, jogurt alebo tie sladke buchticky...

jej ako to rychlo ubehlo a uz zajtra budes ceckana:)

matik8

Luca123

Nas operoval na vecer a dostali sme papat az rano okolo 8. Ale kedze ides rano tak urcite dostanes aj veceru aj ranajky :)) este pred odchodom mi priniesla vyzivu a piskotky lebo mi skrkalo v bruchu cize som mala akoby dvoje ranajky :)

Uz sa tesiiiis? Zajtra ides na too :))

Luca123

Misaaa

dakujem:) ja len preto,ze na na obed zobudia a cely den az do rana ci buden hladovat alebo si hodit nieco do tasky:)

Jany7543

lluciaa1211

AHOJ , noo ja idem tiež ku Mládekovi ale až 12.6. , budem mať anatómy 390-440ml podla toho koľko sa mi zmestí .... tak som teda zvedavá a plná očakávaní aj na mňa urobil super dojem :)) Tak budme na teba myslieť a držať ti prsty a potom napíš že čo a akooo .. :)

misaaa

smejo,

ja som mala tiez taku pokozku suchu a napnutu, sa bojim strii, tak som zacala natiarat kokosovym olejom a pekne sa to uvolnilo...

misaaa

Luca, jasne ze sa napapas! ranajky boli, aj ked teda sladke z bielej muky, co je pre mna ako za trest :)
neboj, aj pomedzi to ked si hladna donesu ti piskotky, tie sa lahko daju jest aj s nemoznymi rukami
aj ked najskor som si nevedela ani do ust dociahnut :)

Luca123

All

baby prosim vas,tie co ste boli vo ZV. Ja idem rano na 9.00 na opku a paj tam buden cely den do 8 rana. Buden mat len ranajky ci aj obed alebo veceru? Ja som hlados bez ranajok a aj niektore ste spominali,ze po narkoze ste boli strasne hladne.:)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk