Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Luca123

Matik8

Joj cim he to blizsie,tym si viem predstavit aka si nedockava:)
Ja mam v tych papieroch 3x1 a aj v lekarni mi vravela,ze sa to tak berie.Vraj je to len taka prevencia pre cievy,tak podla mna to nevadi,ze len jedna :)
Presne aj ja sa to ucim,lebo ja som si praveze v poslednom case moc zvykla spat na bruchu sakra:(
Dnes do rana sa mi snivala cela operacia,od prichodu az po zivudenie a ked som otvorila oci,tak som si uvedomila,ze este tyden:(
Tesim.sa.s tebou,urcitr si dufam popiseme:)
Uz si z toho mnozstva nepamatam ake si ides davat...

matik8

Luca123

Heh hej este len idem v stredu. Len si neviem predstavit to cakanie lebo tam mam byt az o 16;00 a sestricka mi vravela ze 6 hodin pred tym nejest nepit . No rano sa teda najem ale snad mi to neuskodi pri tej narkoze :/ uz sa straaasne tesim ale z too nic nerobenia potom sa asi zblaznim..uz si nacvicujem zaspavat na chrbte kedze som to nikdy nevedela a spavam na boku, ale vzdy sa aj tak pred zaspanǐ hodim na bol takze to bude potom sranda ale vravim si ze budem musiet zaspat lebo ma to na bok nepusti tak uvidime :/ joooj ete ze si napisala ze 3x denne ten ascorutin ja som ho brala len 1x neoem preco som bola v tom tak nes uz dam 3x snad to je v pohode.

tomasova

matka
ahojcek,aj ja som to mala,to vstavanie je asi najhorsie,ale nic netrva vecne neboj.a ten flektor si zozen je najlepsi,s nim to uplne prezijes....a okolo mna sa vtedy motal moj 3rocny syn,a ten sa aj pozabudol niekedy ze maminka je bolava,,,tak sa nechaj obskakovat drahym a bude ti coskoro lepsie...

Luca123

Matik8

Ahoj moja,dakujem moc...odbery mi robil obvodak a vysledky uz mam vsetky ok.Okrem trosku zvyseneho cholesterolu. V utorok mam ist k internistovi na ekg a viac nevim:) doki mi neurobil vypis ale dal mi celu kartu,vraj to staci.
ascorutin som dnes zacala brat,kedze je to o tyden. 3 krat denne ale v den opky uz nie,vsak? Kedze nalacno a nepit:)

Musim zaklopat,ze lepsie. Vcera som si robila zabal s horucim zemuakom,tak uvidime ako bude v dalsie dni:)
A ty sa mas ako? Prska posluchaju? Na stehy si sla po 10 dnoch?

smejo251

Ahojte.chcem sa opytat ako dlho ate rano pri vstavani citili tie tlaky?
A este vytahovali niekomu s prsnika krvnu zraEninu?
A dievcata kedy mozem normalne dvihat ruky po 4tt?
Dakujeeeem

Matka872

Tomášová

Ahoj moja zlata, ďakujem že ked môžeš napises mi.
Aj ty si mala take katastrofálne vstavania, ráno myslím.Mňa boli chrbát, sem tam ruky mi trpnu.A tá bolesť v dekolte :-( ja viem že musím vydržať.
Došiel mi flektor, a v našich pri.....ch lekárňach to je len na predpis.Take divadlo, veď aj tak si ho musím zaplatiť.V pondelok musím skočiť k obvodnemu po recept.Ešteže ten liek mi priadne slape na bolesť, inak neviem akoby som došla z Nitry domov.

queen

Dnes mám mesiac po opke, strašne to ubehlo :-) som zvedava čo dnes nakupim, idem na lov, podprdy a tričká. Dufam, že ste mi niečo nechali ;-)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk