Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Titten

Caute kocky, chcem sa spytat, kolko ste zhruba cakali na termin opky po konzultacke u jednotlivych lekaroch?

Dnes som sa merala, lebo mi akosi podprsenky plantat viac zacali, tak som ostala zhrozena, co mi po kojeni ostalo.
Pocas kojenia som mala 70D-70DD a teraz mi uz Bcka podprdy plantaju. ALe Acko uz nejdem ani kupovat, najblizsi nakup bude az na poriadne didi.

Tak pod prsiami mam 68cm a cez prsia ledva 75cm. Horor

stember

Queen
Grarulujem k novej podprde....tak to mas tak ako ja. A ked si ju das tak ich mas uz pri sebe...lebo mne to este v tej podprde nejde. Kde si kupila ???
Ja som nakoniec vybrala v M.a Spancer. Ci ako sa to pise....

Luca123

Matik8

No zo mna si robil srandicky asi lebo mi povedal skoro patky...co by mi teraz nevadilo ale kedze sa mam vojst do C,tak podla mna to patky nebudu. Ja mam tiez acka ale kedze nosim push up,tak B v pohodke. Mno to ra este chyti a v den urcite...
Ja mam nastastie byt rano na 9.00 ale spat isto nebudem,uz to vidim:)

Ketrinka

Ahoj, question

tak dufam, ze sa tam uvidime, nejak sa tam uz musis dovalit
:-)

tebe len prospeje,ked trosku priberies,vobec ti to nezaskodi a k tym novym prsiam sa to bude hodit.
Skor som myslela, ci si spokojna s prsiami, alebo si ich este nevidela ako ja?
ja iba nakukam do podprdy, no z toho sa nic neda usudit.

dnes som mala prvy normalny den, uplne som zabudla, ze som na nejakej opke bola. No v pravom prsniku ma zvykne pichnut, necakane, ako keby ma niekto bodol nozom, neviem, ci to prejde alebo co to moze byt. Mozno z toho, ako dviham aj tazsie veci.

Ja som na vahe pribrala 1kg, ale tak to sa dslo cakat, vsak len silikony mam 2 a kazdy ma 545ml, cize 1kg si z vahy odratam a viem, ze som na svojej povodnejvahe :-) no ja by som chcela do leta dat dole 2kg, co bez 6tyz.cvicenia asi nepojde. Budem rada, ak nepriberiem, tak si upravim stravu radsej.
Doktora sa opytam, co a kedy uz mozem robit. Ja by som uz aj soferovala, citim sa v pohode a hlavne mam automat a na vokante aktivne riadenie, tak nemusim velmi tocit volantom.

matik8

luca123

ja ani neviem kolko budem mat cez prsa to som sa aj zabudla opytat :D alee vravel ze to budu take 3jky-4ky ze to sa presne neda povedat...no ak budem mat taku C-ckovu podprdu co myslim ze budem tak sa budem tesiť, lebo teraz mam ledva B.

anoo konecne o tyzden :) som straaaasne zvedava a teraz som v phode ale urcite budem pekne napätá :)

Luca123

Matik8

pooperacnu mi dal 75C ale ja mam dost siroky chrbat. Vravel,ze cez prsa budem mat potom 91 cm a teraz mam 88cm. Zo zaciatku stresy ake to budu velke prsa a teraz mam pocit,ze asi az moc cakam:)
takto o tyden uz ceckane:)

matik8

luca123

no neviem tak vie co robí, možno tam nemám tolko miesta alebo by to bolo už vela na mna 450..a aku ti dal pooperacnu lebo mne 70D...a teraz mam obvod 75..ale tak mne staci teraz tych 375 lebo tiez po babatku mozno pojdem do vacsích ak bude treba takze to az potom :)

M.i.r.u.s6

smejo
tak je fajn aj moj je aj po takom case stale ten lavy taky citlivejsi ale verime vsetky ze vsetko s nimi dobre dopadne a budeme krasne cickane:))