Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

BritneyBitch

Jany

Som rada, že si s konzultaciou spokojná ;-) ake implose nakoniec date?
Koľko ti povedal, ze budes''mimo provoz'' a kolk tyzdnov musis nosit skafandrik?
Ja idem mesiac pred tebou, snad nebudu horucavy a neuvarime sa :-)

Titten

Jany 7543 u koho mas opku? Necitala som moc do historie diskusiu.

Nebojis sa horka v polke juna?

Ja prave zvazujem, ze najlepsie by bolo hned teraz lahnut pod skalpel, lebo o chvilu bude hic a v zime som s detmi neustale chora

Jany7543

ewelka

Moja, opku mám 12.6. :)) Tešííím sa , ale chcem sa ťa spýtať či po mesiaci sú ešte veľké bolesti ? Alebo dokedy si ty mala bolesti ?

bibi13

A do tretice;): ked ste mali tie nocne kosele na gombiky, kde ste si ich kupili a a ko vyzerali? Pretoze ja som nasla len kojace a tie maju len tri gombicky hore..

didi10

Majuskaa

no ja som este sem nedala foto tak mi nejde ist do galerky :( ja mam navrhnute 445ml..a aku mas ty velkost? si spokojna?

Matka872

baby mam dost velku bolest laveho prska,nemam uz po ruke flektor rapid.Dala som si ibalgin 400 ale mam pocit ze nejak nepomaha.

Citala som tu ze odporucali ste od bolesti novalgin ci ibuprofen s niecim este.pleeeeease napiste mi.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk