Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

lucus

kosta 123
ahoj dakujem:)važim 53kg a meriam 165cm a pocit z kliniky uplne super boli sme tam dve iba ja s kamošku a sestrička a ta uplne zlata :)nie mne hned navrhol pod sval.ja som bola v Pieštanoch a tam operuje vo štvrtok inak pracuje aj v BA,PK, a DS

smejo251

Zuleko
Tvoje prsia utkveli v mojej pamati a hned som ich niesla ukazat ze chcem take iste...a dufam ze aj budu...:-)))

smejo251

question
Ked nam to moze lekarka rozopnut tak preco nie my same?lahla som si tak ako ked mi robilla prevez otvorila a hned zavrela.ja ich mam podlepene takze stali tak ako mali ;-)))

M.i.r.u.s6

baby co ste uz dlhsie po chcela by som sa spytat somskoro 2,5mes po a stale mam ich take po bokoch akokeby nechceli sa usadit alebo ako to nazvat mala nejaka z vas nieco take???dik za pomoc

smejo251

Misaaaa
Urcite je v poriadku...ako prave prsko podla mojich predstav a lave opuchnute.poslala so. Zajackkovi foto ale zatial nemam pridane.

M.i.r.u.s6

misa
dnes asi nieco vo vzduchu aj ja mam deresivnu naladu a aj lave prso ma pobolieva v pondelok asi zajdem k dok ci je vsetko ok ale nic zle si nepripusatam aspon sa snazim:/
ano moja Nela tu nebola cely tyzden uz asi od stredy na nu myslim ze ako dopadla a ako sa ma ale verim ze vsetko ok

kosta123

_LUCUS_
Práve pozerám foto,parádne ich máš.
Aký si mala pocit z pobytu na klinike?
Koľko máš kg a cm???

kosta123

_LUCUS_
No jasné teba som hľadala :))
Tak ti to dal v pohode pod sval,super.
Ja som už asi aj rozhodnutá že pôjdem k nemu.Ešte v auguste sa máme prísť dohodnuť presne na termíne OPKY.
Nevieš ktoré dni operuje??
A tebe neponúkal skôr pod žlazu???