Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

smejo251

Baby tak uz som doma.zajtra mam ist na preevez a poprosim nech mi ich odfoti a poslem ....:-)))da sa to len lavy atale boli viac.

mishka181

angie77

veru až zajtra, už aby bolo potom...teším sa velmi, dufam, že nebudu žiadne komplikácie a doky mi urobí krásne prsíčka....a splní sa mi sen :D ešte raz díky za podporu....

angie77

M.i.r.u.s6,question, silia, mahulienka

ďakujem dievčene, ja viem že to nie je až tak veľa a už to ani nevnímam, však každý vek je pekný, hlavne aby sme zdraví boli a mohli si užívať čo najviac spoločných chvíľ, ďakujem :)

sa tešííííííííííím na leto :)))

Sandrine7

mishka181

mna operoval v piatok a na prvej kontrole som bola v pondelok kedy mi zhodil obväz, vybral dreny a dal tu podprsenku.
no ja myslím, že urcite ta este pozrie predtým ako odíde na dovolenku, asi v sobotu...nejako to musí mat vymyslene :)

angie77

question

a kolko to je už dní od objednávky? niekedy sa stane že sa zdržia,ale ešte sa mi nestalo že by niečo neprišlo, neboj

M.i.r.u.s6

silia
dik moja aj ja si vravim :)
inak ak si spomynala tie push up ja tie moja by som k sebe nespojila ty kks oni su take pevne je to rormalne??30.4 to budu 3mes mala nejaka tak ze sa jej tak dlho usadzali a tak dik

angie77

mishka181

snáď máš už potom a ja už môžem gratuluovat k novým prsíčkam, vitaj medzi nami :) prajem rýchle čo najmenej bolestivé zotavovanie :)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk