Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

fufu

smejo
mne to sľúbil červeň, predstavujem si to tak, že tú žľazu prišije vyššie,aspoň tak som to pochopila

krasnajar

baby komu napisat aby som mohla poslat fotku do galerie?
bola som uz clenom , ale nepamatam si ani ten web.. livaa.rajce ci tak nejako... uz je to davno

Susy1982

Smejo
myslim ze si spominala ze ti daju vysoky profil,ten ti tie prsia viac nadvihne ako napr.sredny,cize super...

M.i.r.u.s6

xantipa
tak to mas moja super ked pri 350 mas C-D tak to mas ozaj pekne ajajajaj pozrime sa uz by aj nad dalsou rozmyslala:))) neiem ci si videla moje ja mam 375es stredny profil

smejo251

Fufu
Ano presne to mi chce urobit a to vlastne co znamena?povedala ze to musi urobit kvoli tomu aby som nemala dvojite prso