Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

smejo251

Angie77
No ved preto presne som jej aj ja vravela ze anatomi budem mat hore velmi prazddno a tak povedala ze ano ze okruhle.no ked mi ty skusena zoenka povies ze to bude fajn tak sa uz ukludnujem samzrejme vsetky ma upokojujete.a nevies mi povedat aky je vlastne rozdiel medzi 300 a 325cc lebo mne vravela ze 3mm ci co ja som z toho jelen uz.
Inak som si pozeral to video plackovej to aj mna posadia?ved ja sa asi nezdvihnem ci?

ilaria

smejo 251
neboj sa budes ich mat krasne, doky vie co robi. Mas ich pod sval nie? a u koho si bola? Ja som mala podobny zaklad ako ty, skor este o nieco mensie a dostala som 400VP gulate.

angie77

smejo251

:) ja si tiež myslím že to budeš mat dobré, máš celkom pekný základ a ked ti vravela že ti to zvnútra podvihne,myslím že tak mali robené aj niektoré babule od červeňa, ja by som sa nebála tých okrúhlych, lebo možno Ty by si ich pri anatomoch mala moc nízko a takto ti spraví ten objem aj hore..a velkotne tiež dobre ak nechceš nejaké bomby, lebo ty už svoj základ máš

ilaria

smejo 251
ja som kojila 1,5 roka a doktor mi dal gulate. Pred kojenim som mala take slabe 3 skor 2, pocas kojenia 4 a po kojeni mi zostali 1 :-D ale mam dobru elasticitu koze takze nic neak extremne nevyselo ;-)

ilaria

barborka 10
musim povedat, mas aj po kojeni naozaj nadherne prsia. Aj si sa o ne neak specialne starala? natierala kremami, spavala v podprde alebo tak? Inak si super ze si nazabudla na toto forum a chodis sem a podporujes nove dievcata, dakujem!

smejo251

barborka 19
si poklad dakujem snad to bude ok...potom zhodnotis...odfotia mi ich pri vytahovani tych drenov?ked hej hned vam posielam foto a pise hned ako sa mi bude dat..a ak ma chce este niekto ukludnit piste budem vam vdacna...ja som takz neisty clovek jooj

barbora10

smejo251

no tak ta ukludnim aj tretikrat.to mas zlatu strednu cestu.to nie je taka velkost,pri ktorej by prsia vyzerali neprirodzene.

matik8

Barbora10, angie77

Dakuem , zvolim teda asi ten rez pazuchou, ved co to vydrzim a budem myslet len pozitivne :)

All
Baby nejdete niektorá náhodou 24.4 do Zvolena?:) ja idem sice az na 16;00 lebo to tam ma vraj full