Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

rita149

Barbora10
Toto su prsiiiička!!! Ja sa uz teším ak otehotniem ze tie moje budú este väčšie :-) aj ja by som brala aj väčšie to je jasná vec! Uz som to hovorila aj ked dom bola v BB u Mudr.Červeňa ze pôjdem na väčšie ake najskôr bábätko a potom idem na to :-)
Som rada ze sa ti páčia moje prsička, ked tu babo riešia veľkosti 600 a viac tak ja z mojimi 300 ml :-) ale som prestastna ze ich mám!!!
ty ma nehnevaj z postavou , ked budem mat dve krásne deticky ako ty a postavu takú ako máš tak si dám fakt tie 600 :-).krasna si , škoda ze baby nevidia aku máš postavicku este len potom by písali ze máš uzastne prsicka .a nie len tie ;-)

M.i.r.u.s6

Nela7
ano ano treba verit a uvidis a ten repik je hojivy tak urcite to bude ok moja ozaj ja som ani jazy neprelepovala ani nic j ja vecer kuk ake mam jazvy nejak si ich neskumam:P

Nela7

bibi13

dakujem za pochvalu, aj mne sa cim dalej viacej pacia, aj ked klesaju pomaly...no teraz hlavne dufam ze sa mi ten kusok jazvy zhoji co najskvor!!!!!!!!!

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk