Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

stember

Smejo
Ja som fajcila az do opky ale trosku som to obmedzila a v den opky som si uz nezapalila....potom som si zapalila az na 4 den lebo som nebola nicoho schopna

smejo251

Zienky....:-)ako ste na tom boli s fajcenim?ja mam 9 dni do operacie a lekarka mi vravela ze 2tt nech pref opkou nefajcim...len mne sa nechce prestat :-(

milatka4

Olivka
operáciu budem mať 23.5. u Červeňa v BB, navrhol mi anatómy ES 445 alebo 515, mám si vybrať. Čoraz viac sa prikláňam k 515 :).
Viem, Koperniech je ten mladý lekár, mala som ho s Červeňom na konzultačke.
No základ mám po 2 deťoch dobre vycucaný, malý bol väčšinou prisatý na ľavom prse, následok je viditeľný. Doki povedal že to netreba špeciálne upravovať, vraj to "spraví" tak, že po opke nebude vidno rozdiel. Tak som zvedavá :).

stember

Olivka
Dakujem pekne si ma potesila...uz sa neviem dockat som sice len 10 dni po opke..uz chcem nosit normal podprdy a nie tu pooperacnu lebo ma hrozne taha a velmi sa v nej hrbim....

olivka21

Milatka4
Dakujem velmi pekne,dobre sa taketo slova citaju :)
ja som s nejako specialne nestarala o jazvy,len som si ich do 6.tyzdna prelepovala a vecer si ich natriem kokosovym olejom. Je pravda,ze to,ako vyzeraju jazvy vela zalezi od dokiho. Mna šil koperniech(červenov nastupca),onvje velmi sikovny. Farbu poop.podprdy som si nevyberala,dosla mi na kliniku biela,neovplyvnila som to,ale mozno ked zavolas a opytas sa,tak ti vyhoveju.
u koho a kedy budes operovana a ake implose budes mat?pozerala som tvoju foto,mas super zaklas,daj si co najväcse,nech ti to vyplni kožu a budes mat super prska!

stember

All
Baby tie ktore ste uz dlhsie po opke po akom case ste uz boli ze uplne fit a dali podprdu a ukazali svoje krasne prsicka???