Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

menndy

No ja idem k cervenovi, som v zahranici teraz cize nemaju moje cislo... Tak preto sa pytam ale asi radsej zavolam...

queen

Mendy
Od Mladeka mi volali den pred operáciou či to plati, takze si to oni overovali ale tak to snáď všade si overuju. Mesiac dopredu je zbytočne skoro.

menndy

Ahojte kocky,
Ja uz odpocitavam dni do opky ale stale su to este dva mesiace :( inac chcela by som sa vas spytat... Treba nejaky mesiac pred opkou zavolat ze to plati ?? Alebo ako to je ? Dakujem

olivka21

Nela
Ja som uz skooro dva meiace po opke. Nam doki cerven kaze pi troch tyzdnoch uz normal podprdu. Dakujem,mam ich este trochu vysoko,idem akurat poslat nove foto do galerky

olivka21

Nela
Ja som uz skooro dva meiace po opke. Nam doki cerven kaze pi troch tyzdnoch uz normal podprdu. Dakujem,mam ich este trochu vysoko,idem akurat poslat nove foto do galerky

Nela7

olivka21

tak hey ale nikdy nevies, ja by som uz aj sla niekam no bojim sa riskovat...tebe lekar po akej dlhej dobe dovolil nosit aj normalnu podprdu??...inak mas ich fakt krasne spravene??kolko si po?5 tyzdnov ci?

Nela7

stember

vidis tak to je super, ze ti je uz lepsie :-))...no podprdu by si mala nosit 6 tyzdnov cez den a potom ese 2 tyzdne na noc, ale ja mam 3 tyzdne a su vraj ok, tak si sem tam mozem dat aj normalnu uz vraj...

stember

Nela
Ahoj...tak dnes mam 6 den po opke a uz je to teda omnoho lepsie...uz som aj bez liekov od bolesti...umyla som si hlavu takze to najhorsie mam za sebou a pijem ten harmancekovy cajik co si mi poradila tak dufam ze coskoro budem fit...dnes som si aj zapalila cigosku takze je to ok....a ty mas este tu pooperacnu podprdu ci uz nosisaj normal podprdy???? Kedy budem moct ich ukazovat v trickach????

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk