Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

olivka21

Babky
citam vas poctivo,len uz nemam cas tolko prispievat a reagovate,lebo si hladam pracu po materkej dovolenke.....a piviem vam,ze sakra problem! Ani tie kozy mi nepomohli,hahahaha..
matilda,skoricka,ewel,angie,atd atd
kraaaasne prska,ste kočeny.... ja sa vecer odfotim a poslem pokrok zajovi..uz mi ttosku klesli a zda sa mi,ze niesu az tak male ako som sa bala...predsa len 515ml neni malo,ale su uz ako moje,muz sa ide zblaznit za nimi,castokrat mu utekam,lebo je ako utrhnuty z retaze...
kazdopadne este uplne nezmäkli,pooperacnu nosim este na noc,ajbked mi doki povedal,ze uz nemusim. Inak som bola pred tyzdnom na kontrole a akurat sa sestricky bavili o nasej vladke,teda pardon zoe83,ze kjej doki spravil krasnu pracu. A vraj sa cerven kazde rano modlí za svoje pacientky,je velky katolik.

Almette

Baby ahojte,prosím vás ako celite takým cituaciam,alebo čo poviete ako sa tvarite ked niekde sedite a zrazu téma na silikonove,že fuuuuj, no ta mala silikonove hrozne atd,proste sa to zvrtne v partii nejako,táto téma a my s manželom len sedime a nevieme sa tváriť len popod stôl sa kopeme a drgame,niekedy je to sranda,ale hlavne ženy sú veľmi zavistlive a neznesu,že ich chlapi na to cumia,podla mna sa to páči aj ženám ,ale oni to nepriznaju a radšej budú fujkat.A aby si chlpapi nepohnevali ženy,tak sa priklonia na ich stranu.U mna z mojej rodiny to vedia všetci,ale takým trubkam to nepoviem,nech si lámu tu kotrbu a nech cumia s otvorenymi ústami......vďaka za odpovede

bibi13

ja chcem strasne pekne prsia, len sa bojim, ci budu pekne, ci nebudu problemy. Pred konzultackou som nemala taketo pocity, az teraz, ked som o krok blizsie. Mam 27 rokov, 2 deti a a prsia ala lovecky pes.. nevem, mozno mam take zmiesane pocity aj kvoli tomu pohrebu a teda vcera to bolo horsie a teraz krd vas zase citam, tak sa pomaly zqcinam tesit..som strasne v urcitych veciach nerozhodny clovek a uz teraz viem, ze keby som do toho nesla, tak si budem trieskat hlavu. Bola som u Hederu.. zlaty to doktor.

Iveta84

Bibi

Pre takuto operaciu by si mala byt na 10000% rozhodnuta. Ak nie si tak radsej so toho nechod.

Ja napriklad po tom tuzim od svojich 15 rokov a to mam 29 a po odkojenych detoch uz odratavam kazdy den do opky...

matilda1

bibi

suhlasim s quenn ja som prsa chcela za kazdu cenu a dokonca az dvakrat:))a pre mna je to uzasny pocit ja som sice tam nic nemala neviem ake mas ty prska u koho si bola ked ti navrhol polytechy aj ja ich mam.su makucke.

queen

Bibi
Tak ja konkrétne som take pocity nemala... Myslím že ked si si neni ista, nemala by si do toho ísť . Pre takýto zásah, musí byt žena pevne rozhodnuta, aby dokázala tomu všetkému ... čeliť :-)
U koho si bola ? Kolko máš rokov?

bibi13

Caute. Tak som bola vcera na tej konzultacii a aj vy ste si boli take neiste? Teraz nehovorim o doktorovi alebo klinike.. ale o mojom rozhodnuti, ci do toho predsa len ist.. mam teda uz termin, ale stale som na vazkach. Ci budem spokjna, ci chcem cudzie teleso v tele, co ked ich po case fakt nebudem chciet atd atd. Budem mat pexiu a implantaty polytech 320 alebo 360. Uz si nepamatam.. a ono to vyzera, ze budem mat dost velke prsia na moj vkus a to praveze neviem ci chcem.. jeeejda, neviem co so sebou..

nadranka

ewel

Tak to je super, keď bol ochotný to urobiť ešte raz a zadara, aspoň si sa mohla presvedčiť o jeho charaktere. My sme boli na dovolenke, tak som "vypadla" z kontextu :-) A nemám čas čítať toľko strán dozadu. Prská v poriadku,som sa vytešovala na pláži :-)))