Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

zoe23

Elissa

ďakujem, si zlatá
Inak ja mám Tršku tiež poruke, keďže som tiež z BA :D
A ten Červeň je hádam stroj alebočo, keď toľko operácii chudák musí robiť stále :D nezávidím mu to, že vie dopredu na rok koho všetko musí odoperovať...ale tak niet nad to, keď niekto miluje svoju prácu :)
Som zvedavá koľko ml ti navrhne Červeň...tak zatiaľ pá

angie77

babule dnes som poslala nejaké foto zajačikovi, ale oblečná aby ste mali aj predstavu aké su v oblečení, nemusím furt holá :))) mne sú akurát, už aj tak ked idem niekde sa mi zdajú že moc :)

M.i.r.u.s6

Iveta
no tak ak ces mat ozaj prirodzene su ozaj pekne a v peknej podrpde napr jena baaba tu mysim sandine ma 260 a ma ich ekne ale ona je aj stihlunka:)

angie77

nelka

neviem či ti už niekto odpovedal, áno ten lioton sme my od Očenáša mali doporučený a naozaj ním tie prska zmäkli..masírovanie rozumej nie že si ich budeš miagat a mačkat nebodaj stískať :)) ale len tak jemne ten lioton vtrieš takými krúživými pohybmi po okrajoch implantátu a na to miesto hore na svale, nič viac :)

Iveta84

Baby :) pozeram konecne tie vase prsia a teda nemozem sa vynadivat :)))) riadne zmeny v podprsenkach :) ja som sa ale asi utvrdila ze pojdem iba do 310ml... Chcela som 350. Len teda ked sa pozriete na moje, cista katastrofa :( asi niktora take ste nemala na zaciatku... Ja chcem plne B mi bude stacit. Ste niektora ktora mate 310? Aby som videla cca ako to je?

M.i.r.u.s6

ewel
dkk moja ako ja som tak ci tak uz teraz spokojna len vravim ak by tie 2cm napr angie ma tak navnadila mala 92 a teraz 94:)) ako supis :) no ale aj 91 co mam teraz nie je zle:)
jaj tak len sa cvakni aby sme aj my mohli okukuat:))

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk