Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

kosta123

_AMULETKA_
Ja som z Považskej Bystrice,,,a DNES volala kamoška ,čo chce ísť tiež na opku Dr.Siskovi do Pieštan a dal nám konzultačku na 11.apríla,,,,,,dalsiu máme ešte 23.apríla u Mládeka,,ale ak mi Siska povie lepšiu cenu ako Očenáš /45Oml anatom,ARION - 2980€/ tak ja už k tomu Mládekovi ani nepôjdem,lebo Pieštany mám bližšie ako Nitru.

_NELA 7_
kukám že si z PU,sranda ja z PB :))

angie77

nela7

ved ty si ešte krátučko po opke, jasné že tam máš ešte ten opuch koza :) neotváraj si stále tu podprdu a uvidíš že o dalšie dva týždne tam už nebude...teda nieže sa nebudeš dva týždne sprchovat :))))

angie77

Iveta84

tú podprdu nosíš nonstop 5 týždňov, či 6? sakra ja normálne už zabúdam :) ale viem že babenky od červena môžu asi po troch na pár hod cez den už kosticovú...ja som ju nosila non stop a áno iba na fotenie sme občas poskúšali aj iné podprdky že ako už sedia :) aj teba to bude lákať :) sama budeš cítit že sa v nich ešte necítiš dobre :)

Iveta84

Baby, ja som myslela ze ta podprsenka co dostanem v nemocke tak musim nonstop urcity cas nosit. Niektore mate uz niekolky den fotky v podprdach atd.. To len na fotenie hej? Na minutku ... A potom hned zase tu z nemocky? Kolko ju treba nosit? Ciii? :)

angie77

Iveta84

ahá, tak to šli asi fakt ceny po novom roku hore a sa to vyrovnáva...tak chod na konzultačku aj k nemu a uvidíš aký budeš mat pocit..ja som na konzultačke hned vedela že Očenáš je ten pravý a hned som mu strčila aj zálohu aby si to náhodou nerozmyslel :)))