Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

M.i.r.u.s6

angie77
to mas izaj super ak nebudem mat d tak dohodis s tvojich ok??:) a ziadne trucovanie sak dopraj aj mne
mas to ozaj super zavidim ale v dobrom:)

Iveta84

Angie77 mas kraaasne prsia :) mne doktor povedal ze 310ml mentor anatomy mi urobia plne B a 350 uz C... Teba operoval ocenas? Kolko si platila?

angie77

M.i.r.u.s6

a ja si stále vravím ááá to mám pred krámamy naliaté :))), potom zase áá to mám ešte po krámoch naliate...potom áááá stále sú také...ja som rada, len mi je to trošku čudné ako to je vôbec možné, ked mám len 370ml a projkcia 5,1 tiež nie je že neviem aká...mžno to bude fakt tým ako mi povedal Očenáš pred opkou že mám totál ideálne hrudníkové miery, neviem...

Rozalka

Angie

nie si ty náhodou tehotná... :-). tebe tie prsia len rastú a rastú a rastú :-DD rada by som šla na krstiny!! cmuky

M.i.r.u.s6

angie77
moja tak to mas ozaj fajn ja mat tak 75D by bolo wow ale aj C potesi:)
tak ty si ina cicana fakt jaj ale tak ty mas aj inu projekciu ja mam len 4,2