Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Iveta84

Baby, prave som sa chcela odfotit a poslat fotky... Ale teda hanbim sa. Ja mam odkojene dve deti a mini prsia, vykojene a ovisnute a este aj malu asymetriu... :((((

Trska mi navrhol modelaciu a Mladek ze vobec... Tak teraz fakt ze neviem....

question

misaaa.

racz navrhol modelaciu aj mojej kamoske-co sa jej teda nepacilo a cerven vobec, zato jej da vacsie implose:)ma vykojene prsia...

question

quixx. ano 10.4 idem k cervenovi..ale buducu stredu idem este raz na konzultacku, nejako sa neviem stotoznit s tou velkostou:) mam 168, 50kil pod prsiami 70 a cez 80 a mam odkojene jedno dietatko:)
ty uz mas silikony??? vobec by som nepovedala... a lucka ma krasny zaklad, to je pravda:):)

misaaa

kosta123

presne aj mne to povedal, ze som na hranici a ze ked mi to ma vyplnit, ze menej ako 390 mi neda

a zasa racz mi navrhol 375ml ale aj korekciu

quixx

question
a Ty tiez ides k Cervenovi?
Som pozerala galerku a mas pekny tvar prs tak urcite budu krasne aj Luca123 mavelmi pekny zaklad. Ked budeme vsetky po si mozeme porovnavat :-). A ake mas miery? Ja mam výska 167 cm vaha 53, pod prsiami 70 cm a cez 86 cm.

kosta123

MISAAA
Mne dr.Očenáš povedal že som na hranici korekci,,,kuk moj album a možeš posúdiť ako si ty natom.
Možno iný dr.povie že ju budem potrebovat,,ale ja si dám radšej vačšie kozičky :DD

question

rozalka a baby

je to aj o dopyte, to je pravda, napriklad viem ze mentory okruhle cena je 750e a anatomy 1100 a v cechach si za ne doktori pytaju 1700E, ze si to tam mozu dovolit, to viem od jedneho plastickeho chirurga, ktory robi aj v cechach:)
takze je to aj o dopyte..

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk