Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

matilda1

babulky dakujem potesilo a ano plavky mam z NY dobre sedia :)a kazdej novej cicuske tu gratulujem k novym prskam drzte sa:))

ZARO

Ano, k nej, podprsiami mám asi 75, prsia, tak 88, neviem si predtsviť aké to bude, mám strach, preto som chcela pozrieť tie fotečky, nech sa aspon dnes vyspím, už nespím tri dni....

lilabmw

ZARO

Uurcite to nebude vela aky mas zaklad?Ides Jezovitovej?Ja sa budem tiez nachadzat v IEM ale v stredu ale nie na opke :-)

lilabmw

zaro

musis najprv trosku sem prispievat medzi nas.A potom poslat fotku svojich prs bez hlavy s tvojim nickom na galeria@zoznam.sk a zajacik ti poslem potom ostatne info.

a ku komu mas ist a kedy?

ZARO

Ahojte baby, ja idem tiež na operku, mám mať 410 anatomické, chcela som tu pozrieť nejaké foto z takejto veľkosti, ale neviem sa dostať do profilov, čo robím zle? dík za odpoved

lilabmw

lucuska

tesim sa teda moc na nove fotecky :-) lebo planujem ist na konzultacky a koncom roka dam asi opku :-)je to ten isty Dr. ktoreho myslim Peter Siska ze taky starsi panko uz presedively :-)?Lebo viem ze je Siskou viac.Tak hned ako budes moct hod foto.A kolko si teda platila?

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk