Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Rozalka

Neviem ženy, ale podľa všetkého stúpajú ceny zákrokov!!! ... asi je boom silikónov a tým pádom doktory si dovolujú zvyšovať ceny :-(((

question

inak sa mi zda velka cena u Mladeka, ze az nad 3litre.nemyslite baby??
a zasa u toho SIsku az extremne mala:):)
quixx aj ja by som mala mat tie iste ako ty a aj lucka 123
ale z vas troch ich budem mat najskor:):)uz o necele tri tyzdne:):)

queen

Iveta
Uz lezkam doma v postielke :-) Momentálne sa cítim fajn. Nakoniec som vyfasovala Mentor anatomicke 430ml - 12cm šírka, 12,5 cm výška s projekciou 6 cm. Je to pod svalom samozrejme a ďalšia vec ... staré implose prasknute neboli. Takze sono nález sa nepotvrdil. :-))

kosta123

LUCUS
tak super,a to čo je za exkluzívna cena ???? oproti mojim 2.980€ no nemám slov,,,,kde on operuje?

Baby myslíte že Mládek je lacnejší od Očenáša ?? neviete? pojdem aj k Mladekovi som zvedavá na cenu.

lilabmw

lucus

sa tesim s tebou tak sa vytesuj bud rada ze nemas nejake velke bolesti mna to teda dost aj bolelo a nehorazne tlaky dufam ze reopka bude lepsia.

Kedy nahodis fotky ?

lucus

lilabmw
predoperacne som si sama davala robit aj sa plati ale ja som neplatila lebo lekarka mi to spravila ako preventivku mam okruhle 400ml

lilabmw

lucus

tak to som moc rada lebo planujem aj ja u neho opku tak to snad vsetko dobre dopadne:-) takze este menej si platila predoperacne si si sama davala robit ze?Aj si platila za ne?

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk