Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

lilabmw

Mladek a Ocenas maju skoro rovnake ceny by som povedala ....A Siska nema prehnane ceny ako ostatni to je pravda a je to super praveze...sak implose stoja tak ci tak cca.800-1200eur narkoza cca od 200-350 eur a ostatok je im do vacku.Plus lozko 100-150 eur a podprda cca 50eur.Takze si to vyratajte cca kolko im ide do vacku potom :-)

misaaa

romi

tak to sa tesim a nemali problem s vymenou toho terminu ze?

Na mna Racz zaposobil tiez dobre, ale Ocenas nejak lepsie ci co....
Kiez by clovek dopredu vedel ako to kde dopadne :)

Rozalka

Neviem ženy, ale podľa všetkého stúpajú ceny zákrokov!!! ... asi je boom silikónov a tým pádom doktory si dovolujú zvyšovať ceny :-(((

question

inak sa mi zda velka cena u Mladeka, ze az nad 3litre.nemyslite baby??
a zasa u toho SIsku az extremne mala:):)
quixx aj ja by som mala mat tie iste ako ty a aj lucka 123
ale z vas troch ich budem mat najskor:):)uz o necele tri tyzdne:):)

queen

Iveta
Uz lezkam doma v postielke :-) Momentálne sa cítim fajn. Nakoniec som vyfasovala Mentor anatomicke 430ml - 12cm šírka, 12,5 cm výška s projekciou 6 cm. Je to pod svalom samozrejme a ďalšia vec ... staré implose prasknute neboli. Takze sono nález sa nepotvrdil. :-))

kosta123

LUCUS
tak super,a to čo je za exkluzívna cena ???? oproti mojim 2.980€ no nemám slov,,,,kde on operuje?

Baby myslíte že Mládek je lacnejší od Očenáša ?? neviete? pojdem aj k Mladekovi som zvedavá na cenu.

lilabmw

lucus

sa tesim s tebou tak sa vytesuj bud rada ze nemas nejake velke bolesti mna to teda dost aj bolelo a nehorazne tlaky dufam ze reopka bude lepsia.

Kedy nahodis fotky ?

lucus

lilabmw
predoperacne som si sama davala robit aj sa plati ale ja som neplatila lebo lekarka mi to spravila ako preventivku mam okruhle 400ml

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk