Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

lucus

lilabmw
ahoj lilka no už som doma citim sa super bolesti skoro žiadne len take tlaky uz som sa aj od pasu dole osprchovala bez pomoci a dokopy som platila zo všetkym 1886€doktor siska je uplne perfektny je to taky starši prešedively panko :)

matilda1

babulky dakujem potesilo a ano plavky mam z NY dobre sedia :)a kazdej novej cicuske tu gratulujem k novym prskam drzte sa:))

ZARO

Ano, k nej, podprsiami mám asi 75, prsia, tak 88, neviem si predtsviť aké to bude, mám strach, preto som chcela pozrieť tie fotečky, nech sa aspon dnes vyspím, už nespím tri dni....

lilabmw

ZARO

Uurcite to nebude vela aky mas zaklad?Ides Jezovitovej?Ja sa budem tiez nachadzat v IEM ale v stredu ale nie na opke :-)

lilabmw

zaro

musis najprv trosku sem prispievat medzi nas.A potom poslat fotku svojich prs bez hlavy s tvojim nickom na galeria@zoznam.sk a zajacik ti poslem potom ostatne info.

a ku komu mas ist a kedy?

ZARO

Ahojte baby, ja idem tiež na operku, mám mať 410 anatomické, chcela som tu pozrieť nejaké foto z takejto veľkosti, ale neviem sa dostať do profilov, čo robím zle? dík za odpoved

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk