Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

mahulienka

queen
moja to mas z narkozy, ja som mala take nafuknute brucho ako teho. a preslo to do 10- tich dni. A myslim si, ze ty si mozes odpocitat okolo 0,8 kg pri tvojich impl. , dufam, ze som to nepoplietla;)))

queen

Baby pribrali ste po opke, mám na mysli hned ako ste prišli domov či ste neboli o nejake 1,5 kila ťažšie ? A to som uz cca 0,5 kg odrazala za implantaty.

M.i.r.u.s6

skoricka
dik tak je vsetko asi ako ma byt:) jaj tak hlavne ze uz ich tam das kamosky krasne no tak ja si este musim pockat
moja ty si hovorila ze sa ti zvacsil objem asi po akom case a kedy si mala pocit ze su uz ulozene?? dik davam Ti ja teda:))

M.i.r.u.s6

Nattasa
dik moja mi zlata:) musim kuk foto ake mas:) a kolko mas po opke?? lebo viem aspon co som tu citala ze aj to co je v nich aj podla toho maknu ci ako jaj som pako s toho:) ako oni trocha zmekli ja len ci este viac no vidis a ja som nic nedavala

skoricka

Mirus

este sa pamatam, ze ani po tych troch mesiacoch som nevedela narvat do push upky prsia, take divne to bolo, teraz uz dobre, som 5 mesiacov po. A kokosovy asi len dva mesiace pouzivam, tak dvakrat do tyzdna, ten je hlavne dobry na pokozku a tak...ale aj jazvy natieram

Lucka83

joj este k jazvam som sa zabudla vyjadrit, nemam ich tenucke ako nitky, mam ich cervene a ako keby sa mi kus roztiahli, ale je pravda, ze mam debilne svetlo v kupelni, tak na dennom som sa nich nekukala, ale nevidiet ich, lebo ich mam v zareze :) som rada, ze Ty mas pekne

Nattasa

Mirus6
Ahoj. Ja mam moje ES uz krasne mekke, hybu sa no parada.
Dneska som bola na kontrole. Doki povedal ze este zmaknu viacej. Tak potom budu ako moje.
Myslim ze aj tebe zmaknu len ja mam len 270ml a to sa asi hoji rychlejsie.
A na zaciatku som si natierala Lioton gel.

M.i.r.u.s6

skoricka
nz ved co pravda nem hriech:)))
oki moja 30teho bude 2 mes tak snad to bude ok a aj si pouzivala napr kokosovy olej ako som tu citala?

skoricka

Mirus

dakujem Ti :) tak este si kratko po opke, cize je normalne, ze su este tvrde, mne po dvoch mesiacoch zmakli, cize trpezlivost ruze prinasa :) a sa mi zda, ze ES su este maksie ako mentory, nagory...

M.i.r.u.s6

babenky skoricka Lucia3110 a Lucia83 ozaj ich mate krasne uz dlho mate po??
a na tu predchadzajucu otazku nik nevie odpoved??