Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

janika1531xx

Prosim Vás aký je rozdiel medzi implantátmi značky ES a Nagor. Ja mám ES a po roku a pol velmi zmäkli chcela by som taký tvrdši silikonový efekt niečo take ako má Sarková..lebo teraz to vyzera akokeby som silikony nemala :-( sú dosť male. Navrhnuté mi boli ES 600ml výšku mám 170cm a 52kg. Nema tu niejaka 600ml pri takej výške ako mam ja ?

gabbyy

daj 440, nie je tam velky rozdiel, pocuvni dokiho nie ako ja :-) ( mne chcel dat 450 a nepocuvla som a samozrejme ze lutujem)

didi10

Baby prosíím o radu :) mam 173/57..dr. mi odporucil imploše 395ml alebo 440ml, teda skor sa priklanal k tym 440...teraz mam B,chcem vačši 3ky..len neviem ci tych 440ml nebude moooc???

Luca123

Mam otazocku, ako je to opke so slnenim, bud v lete na slniecku, kedze mne to tak aj vychadza na leto alebo solarko? Moze to nejak ovplyvnit a nebudme moct ist alebo ako?