Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

lilabmw

mamita

no na jumping asi nie skus kuknut v tom otto.sk tam som videla take co vyzerali max.pevne ale na normalny beh a sport normalnu to je jedno aku si myslim.

mamita

lila
dík ..si zlataá....bude nám to stačiť aj na cvičenie?...lebo cvičíme ruttinu a jumping..... tak asi preto doki povedal že pevnejšiu... bojíme sa nech niečo nepototo..

lilabmw

mamita

normalnu sportovku si kup ziadnu extra specialnu podla mna az tak neni treba a inak taka fakt pevna kukni otto.sk od his je to to tusim su take drahsie ja pouzivam klasicku na beh a v pohode.

mamita

ahojte
babenky čo už máte dlhšie po..potrebujem súrne poradiť.....akú poprsenku si mám zadovážiť na beh?...doki vravel že nejaká so všitým spevneným pásom ale surfujeme s kámoškou po nete a nevieme nič nájsť...poradte nám kde a akú značku si máme pýtať...Ďakujem

gabbyy

Smejo Urcite si daj gulate ja Som po 2 deťoch a tiez som bola hore kost a koza a vyplnilo to pekne anatomy by bola chyba v mojom prípade

smejo251

Lucia83
Lucka mne najprb povedala ze kvoli previsu anayomicke ale tetaz povedala okruhle 300 a 325 kubikove si objednala a ze uvidi.preto som z toho vymetena ze najprv anatomi a tetaz okruhle.ze preto okruhle aby sa mi to trochu vyplnil ten vrch lebo ze tam mam dost prazdno