Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

zoe23

angie77

kukla som aj ja galerku a mas suuper postavu na 35, ziadna pneutmatika na bruchu, to by som aj ja chcela potom tak mat a prska ani nehovorim-krasne :)
Ja si 1.x v zivote zelam nech je uz leto :D doteraz som ho nenavidela :D

M.i.r.u.s6

angie77
to si is ze by sa im to pacilo to asi vsetkym sa paci aspon myslim:)) jaj tak moj je taky realista skor no ale nadej umiera posledna:))))

queen

Mahulienka
nádhera !!! To maš anatomické ? Ja budem mat anatomicke. Aký mas obvod pod prsiami a výšku ? A možeš dat aj cez prsia ;-)Dakujem

Elissa

angie77

pozeram galerku, velmi pekne prsicka. Presne takuto predstavu mam ja:)) To sa ti s takymto dekoltom zije, to ti veriiim :-)))

angie77

M.i.r.u.s6

:DDD ja teba a ty mňa? to beriem :))to by sa možno aj tým našim páčilo :))

..pravda, zlepšovat je vždy čo, dôležité je hladat vo vztahu vždy to pekné a nie naopak :)aj moj tvrdil na začiatku, že neni romantik a aký sa z neho po rokoch vykľul :))

M.i.r.u.s6

angie77
moja tak ved aj ja som ako tak stastna ale vies stale je co zlepsovat aj ja som romanticka len ten moj ani za pana:))
sak sa zvedieme navzajom D hahaha

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk