Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Elissa

ahojte kočky,
tie, ktore ste boli zoperovane u Cervena (nezalezi ci v BB alebo ZV), v cene zakroku je 1 noc na klinike ci 2? Alebo to zavisi od prip. komplikacii? A este ma zaujima, ci je potrebne pred celkovou anesteziou si dat odstranit gelove nechty - pri lokalke som gelace neriesila, len neviem ako je to pri tejto opke. Raz som citala ze treba, potom ze nie. Sama neviem:)

angie77

menndy

aké ideš mat? už vieš? projekcia je miera, ktorá udáva kolko cm bude mat implantát hrúbku...čiže vystúpenie smerom od hrude..chápeš?

M.i.r.u.s6

jaruska222
mja ako neviem co s tym mozes mat ako to lave prsko je dost dlho citlive a tak ale snad nejaka baba co ma s tym skusenosti ta upokoji a bude to vsetko ok drzim ti prsty:)

angie77

jaruska222

neboj, ak si si neni vedomá že si si ho v práci sama nejako natiahla,naozaj sa neboj, po 4 týždnoch to ešte môže byt a mám tu odkukané, že práve ten lavý prsník potrápil viaceré z nás, bude to asi tým, že lavú stranu menej namáhame v živote a tak jej chúdatku teraz dlhšie trvá kým sa spamätá z toho šoku že aj tam vôbec existuje najaký prsný sval :)))) nejdeš dostat menzes? aj vtedy to môže byt citlivejšie

jaruska222

Ahojte kočky.

Už som tu dlhšie nebola,akosi nebol čas ako som začala pracovať. Chce sa s vami poradiť. Mám nejaké bolesti v ľavom prsníku. Neviem či som to prehnala s robotou alebo nastávajú nejaké komplikácie. Mám ho bolestivý na boku na dotyk,s času na čas vystrelí nejaká bolesť a tlak na jazvu. Trvá to takto už druhý deň. Som 4týžne po operácii. Niekedy v noci s toho ležania dostávam také zvlášné krče do celého tela. Myslíte že tie bolesti sú ok alebo sa mám začať obávať kontraktúry.Mám fakt strach...

mahulienka

Luca123
naozaj mas pekny zaklad, preto ti aj vybral tie okruhle, ja som mala prsia male, a trosku vykojene, tak mne odporucil anatom. impl.,
Ja som velke bolesti nemala, akurat ranne vstavanie bolo horsie, soferovala som na desiaty den, ked som sla na kontrolu. Kazda z nas to ma inac, neboj zvladnes to;)))

Luca123

Mahulienka

ked zbadal moje teraz tak povedal, ze je to suepr zaklad a skoda dat take male. Tak som to nechala na neho. Akoze ja osm so svojim spokojna lebo su pevne, len su male :)
A ako dlho ta to bolelo? Po akom case si mohla soferovat a tak?

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk