Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

stember

Dik...teraz mam pod prsiami 70 a tiez povedal ze po opke to bude 90.Tak to mame asi rovnake...takze 4 ??? No parada...dufam ze to nebude moc kricat...uz aby sim ti mala za sebou

mahulienka

stember
no ja teraz nosim podprdu 75D, a kosiky su mi len tak, tak, takze ja tie 4-ky mam, ale velmi zalezi aky mas ty zaklad, obvod hrudnika..., mne tiez doktor povedal, ze budem mat 90 cez po opke a mam 94;))

Majka1910

anonym_76
kludne sa pytaj.. pod prisami vobec netusim kolko mam :) to som si nemerala, cez prsia mam 85cm a vysku asi 170. odmeram este pod prisami a dam ti vediet potom

Majka1910

elissa
ja som bola len u cervena na konzultacii a hned som si povedala ze to je on. velmi mily. bola som tam aj s priatelom tak aj s nim sa rozpraval, srandoval s nim.. uvidis ze zaposobi aj na teba. a trska ti co navrhol?

stember

Mahulienka
Ja idem 23.3. k dr.cervenovi.A mam navrhnute 445 anatom. A tiez tie miery ako ty....budu to aspon 3 ???? Dik za odpoved...bojim sa aby neboli velke..

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk