Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

lilabmw

inak baby

opku odkladam na neurcito uvidim pojdem ked dosetrim idem na kysku radsej som sa rozhodla kedze prska mam krasne a dopriala som si takze prasule uz su skoro fuc :-)takze ked dosetrim tak mozno na jesen by som sla ale uvidime mozno ma to prejde:-)

lilabmw

Nela 7

ja som ich mala tiez spuchnute az pod bradou takze ja si myslim ze to odpuchne same netreba stresovat Dr. ti ich videl tak snad vie ci ten pas treba alebo nie.Opuch trva aj 2 mesiace takze to sa moze este vsetko spravit.

A inak co sa tyka konzultacii kontrol pooperacnych jedna baba sa tu nato pytala ako to je V mediklinik tak mne robili vsetky kontroly vsetko v BA okrem teda operacie takze da sa to :-)

M.i.r.u.s6

Nela7
dievca ty si nam pod papucou:) ale nie sak ako ces ja sa fotim sama tak na to kedy a ako ja cem ale ked sa jemu tak zda ze klesaju tak je fajn

Nela7

silia & M.i.r.u.s6

baby vcera somdostala zdrba, vraj sa mam fotit az tak za 2-3 dni, priatel povedal ze jemu sa zda ze kazdym dnom padaju a odpuchaju, tak vraj nemam vymyslat ...

angie77

Rozalka

krásne ich máš, myslím že si vychytala super vlkost s dobrou projekciou...no nevyzerajú ako klasické anatomy, ale ani ako dve gule bombule..sú niečo medzi no krásne ich máš...plavočky super aj v tej popdrde riadne bomby :)

M.i.r.u.s6

silia
no moja mas toho tak dost nalozene ale to zvladnes ako vravim ked uz sme zvladli op tak tot das:) drzim prsty a pri najhosom hlboky vysth a mas to :D