Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

silia

vladka19

ahoj, držím prsty, nech ti to konečne všetko dobre dopadne, zaslúžiš si to.
ja len som teraz na tom podobne ako mirus, taká vyľakaná, lebo nechápem, 8 mesiacov si mala krásne prsia a zrazu sa začali deformovať? vieš toho sa teraz bojím, že je všetko ok a zrazu nikdy neviem, kedy to príde? :( odôvodnil ti doki, prečo sa začali deformovať? a operoval ťa prvýkrát kačmár či magdo?

lilabmw

vladka19

no ja ked som kukala ceny v BB tak uz vtedy som vedela ze aj ked je super odbornik k nemu uz nepojdem chclcea som ist k nemu do Mediklinik ale rozviazali pomer tam mali super ceny a teraz co ma za ceny on tak nie dakujem radsej pojdem inde.Ja chcem len väcsie implose ale nebudem to teraz uz silit dopriala som si ine plus prisli ine vydavky tak to na jesen :-) a inak moc drzim palce nech je to vsetko ok.A presne ako hovoris ked ich uz teraz budes mat pekne vymodelovane uz by som ani neriesila implose mozno neskor.Drzim palce nech uz je to vsetko ok.

M.i.r.u.s6

vladka19
jedna pod svalom druha pod zlazou ty kks to uz akoze co dok bol natahany alebo ako ty bdo moja tak mas toto ozaj za sebou snad uz teraz to s dok docielite ku vzajomnej spokojnosti

lilabmw

matilda

no rozhodnuta by som aj bola len peniazky musim dosetrit lebo som uz aj dost minula prisli mi vydavky s ktorymi som neratala auto opravit a tak takze rozmyslam ze to hodim az na jesen ale na tu konzultacku by som predsa chcela ist uz teraz asi k tomu Siskovi najprv a potom mozno pojdem aj k Csendesovi do Mediklinik a rozhodnem sa potom.Lebo aj tak do leta uz nestihnem dosetrit sak aj na dovcu chcem ist na zimu to bude lepsie respektive na jesen operacia chcem si uzit leto :-)a ty ako vsetko ok?uz sa tesis na leto na tielocka plavocky co? :-) to ta budu ocumovat na plazach :-D

M.i.r.u.s6

vladka19
jaj tak ty si do roka mala aj reobku tak aha a ja ze tvoje telo odmietlo alebo tak
ako vies tak som sa trocha prestrasila aj ked si ziadne komplikacie nem pripustam
inak na zaciatku si ich mala ozaj peknucke a to ty si chcela reopku alebo bolo potrebne?

matilda1

ewelik

ahoj zlatko mam sa fajn co ty?tie tvoje cecule su nadherne som kukla do galerky mas ich krajsie ako tie prve.a jazvicky co hoja sa pekne?ja som ok bola som uz na jednej kontrole este pojdem raz o tri tyzdne mam vsetko v poriadku zatial citim sa skvelo uz som do rana asi na pol hodku hodila na bok lebo uz ma nebavi na chrbte stale lezat uz mam prelezaniny haha.mam aj krasne jazvy vobec ma nic neboli netaha uz chcem od pondelka zacat trochu cvicit nohy a brusko a tak.celkom pekne sa mi vyformovali prska uz vidno ze su gule viac akurat vcera vecer som si ich obzerala pacia sa mi som velmi spokojna.tak pisni o sebe ako sa citis.:)

lilabmw

no co tu citam tak som si asi aj odobrila ze k Ocenasovu sa mi ani konzultacku neoplati ist lebo tie horibilne sumy co pyta je uz trosku moc a asi podla mna aj preto sa nedohodli v Mediklinik v LV a rozviazali pomer lebo tam maju normalne prijatelne ceny a podla mna sa mu nechce uz za take sumy robit.A tam robili s viacerymi typmi implosov nie len Arionmi ale je pravda ze uz aj tam operoval s Arionmi a teraz co som nasla tak su Ariony su este drahsie ako Mentory v Mediklinik ale asi mozno zalezi ako ma ktora klinika a Dr. dohodnute ceny neviem.

M.i.r.u.s6

vladka19
moja prepac necem ti nejak to co sa ti stalo pripominat ale podla foto si mala vsetko ok a to potom co sa zacialo diat ako neviem co presne ale to sa zacalo postupne alebo naraz??vies prelakla som sa ja mam v stredu kontrolu po 6tt

barbinka84

Ked uz o tych cenach, tak ja som u dr. Mladeka mala platit za mentor anatomy s minimodelaciou 3660eur, ale kedze mesiac jul august bola zlava tak 3360 eur konecna suma;)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk