Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Martinaa1

bobcatko173
Mam 172 výšku a 59 kg a navrhol mi 375 ml nagory anatomicke....ale idem ešte buduci týžden na konzultáciu Jezovitovej a uvidím čo navrhne ona.... chcem mať radšej viac názorov...

bobcatko173

Martinaa1

Ahoj :) ja som velmi spokojna a myslim si, ze aj henulka33, henka88 vsetky sme od neho :) je velmi mily, neodporucam Jezovitovu, nie su na nu dobre recenzie, Dr. Paliatka si dava zalezat na vysledku a taktiez je za prirodzene prsia, neviem aku mas ty pradstavu :)

bobcatko173

henka88

ahoj:) nevidela, az dnes po kontrole troska ked som sa prezliekala, este su moc opuchnute a ako pises vyzeraju ao dve haldy :D musim si pockat na ten spravny tvar :)

henulka33

bola som dnes zasa u Dr., lavy steh este stale nie je von, idem k nemu zasa pondelok :( uz ma to strasne stve, ze sa to takto pomalicky hoji, ale co uz :-/ dovolil mi sa osprchovat, cize sa tesiim :)zatial co som ich ako tak videla su este opuchnute ale tak chce to cas,hlavne nech sa to uz konecne zahoji.. inak rano aj mna dost pobolievaju, cez den iba lave, prave ani necitim...a takisto este nelezim uplne rovno :)

Martinaa1

Bobcatko173
Ahoj, prosím ta ako si spokojná s MUDr. Paliatkom? Teraz chodí robiť utorky do Pieštan ,tak zvažujem Pieštany alebo Pezinok MUDr. Ježovitovu??
Dakujem

henulka33

zuzanab17

presne tak isto som to mala aj ja, pravá strana sa mi hojila rýchlejšie, ľavá bola boľavejšia...už je to viac menej rovnako, ráno mi strašne tvrdli, a sem tam sa mi to ešte stane že ráno bolia dosť.
úplne po ležiačky som ešte nespala, ale už to nie je ani po sediačky...postupne znižujem množstvo vankúšov ktoré mám pod sebou :D
ale ešte stále by som si netrúfla spať úplne rovno na chrbte, keď sem tam ma ráno bolia a to spím na 2 vankúšoch. mám ešte iba 3 týždne po, musíme byť trpezlivé.
lekár povedal že nemám ešte ani na boku spať, aby sa mi nedávali viac k sebe prsia, heh a dnes v noci som sa zobudila na to ako sa intuitívne točím na bok, tak som sa rýchlo narovnala... spanie na boku zbožňujem, a na bruchu ani nehovorím, ale tak s tým sa teraz môžem rozlúčiť :/

Alenasis

Zuzanab17,
ja mám ten istý problém a to som už 18 dní po. Pravé je v pohode ale to ľavé mi tvrdne a keď vstávam ráno tak páli a aj pri chôdzi ma bolí. Ale rana sa mi na ňom zahojila pekne a ani navonok nevidno na ňom nič, takže asi je to tak v pohode, mňa aj lekár na konzultácii upozornil, že sa prská nemusia hojiť rovnako. Tak zrejme to chce len čas a šetriť sa.

zuzanab17

HENULKA
Nooo tak ako nebolo to také jednoduché, neviem prečo ale pravú stranu mám.úplne v pohode aj ruku dvíhať môžem síce pomaly ale dvihnem, zato ľavé prsko to si idem vytrpiet... ;( to má stále páli A stipe.

Aaaaa vieš čo som sa chcela ešte opýtať či A kedy si V pohode ležala na chrbáte. Mne to akosi nejde, páli ma to. ;(

henulka33

zuzanab17

super si to zvládla, šikula, mna to trochu bolelo byť v predklone aj v tom umývadle...heh hlavne som nemohla dvíhať ruky vysoko ku hlave a v predklone to aspon ide lahšie...

bobcatko173

bude to v pohode, uvidíš, tiež si myslím že ich budeš mať super, ved uvidíš, ako sa usadnú a vyformuju...heh nechce sa mi veriť že to môže trvať až 9 mesiacov ako som niekde čítala....
a s tou podprdou - nooo to bude v teple drsné, ale zvládneme :)

henka88

bobcatko173
a ty si si ich este nazivo nevidela, ked si 3tyzdne po? Viem, ze si tu spominala nejake problemy, ze si mala. Tak ja som bola z nich nadsena hned ako som ich zbadala. Ked boli este v pooperacnej, tak som sa bala co to bude :D ale boli super, ale boli to take dve nasadene haldy, no ako isiel cas tak len opeknievali. Tak mozno raz dam foto, ale to uz ked budu v konecnom stadiu. A tebe sa urcite tiez tie tvoje budu pacit, len im treba dat dost casu. :)

natali13

Ahojte baby,ja by som chcela vedieť či sa tu dajú pozrieť nejaké foto? ja som sa tiez konecne odhodlala dať si spraviť silikony. Teraz v utorok idem na konzultaciu u Dr. Červena, ale operáciu mám až v septemrbi. A mám strašne veľkú dilemu čo sa týka veľkosti? mám 174 cm, postavu takú normálnu, boky a pás a už mi k tomu chýbajú len prsia. Ďakujem