Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

kvet11

ewelka

že waaau ake bomby už sa teším na stretko :))

Nela7

ja som sa zdvíhala s postele sama aj keď som bola vypodložená ako sa len dalo :)) ale skúsim ti poradiť ja som vždy zdvihla jednu nohu s rukou som sa chytila od spodu za stehno a nohu som ťahala dopredu tak som sa vždy zdvihla viem asi trochu čudné ale proste šlo to tak :)))
a už ti je lepšie??

Majka

fuuuuuj no hrozný pohľad tá to už dobre prehnala. Baby viete si ju vôbec predstaviť šoférovať?? :))))

bibi13

Bimbi tak fakt netusim co je lepsie.. ci usi alebo draha.. ;). Ale idem teda pozret, ako sa to posiela a poslem.. sak dufam, ze za chvilku uz budu pekne..

rita149

Majka1910

Ano bola som v decembri.tak najskôr zavolaj do ambulancii k Mudr.Červeňovi a ked ti dajú termín kontrolu tak zavolaj na objednanie na sono pŕs, tel c.najdes na ich stránke.mne robila sono Mudr.Bukova.budes potrebovat lístok od gynekologa.

bimbi

Nela
Jankamichal mala viackrat problem so sitim, otvarala sa jej rana, mala reopky kvoli tomu, ak sa dobre pamatam tak alergia na sici material, uz si detaily nepamatam, ale trvalo to niekolko mesiacov kym bola ok.. Zial aj toto sa stava, drzali sme jej palce, myslim ze uz je ok , lebo prestala chodit..

bimbi

Bibi
Kasli na to, ked sa pozres do galerky tak uvidis ze vsetky sme mali bud vykojene psie usi alebo plochu pristavaciu drahu.. Takze vobec neries a fot :).

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.