Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

silia

ahojte baby!

prosím poraďte, už som zúfala, som 12 deň po a stále sa mi nepodarilo vyčistiť to lepidlo z pokožky :( už som skúšala pleťové vody, detský olejček, domáci alkohol, alkoholové obrúsky...
:( a stále som celá polepená

M.i.r.u.s6

Nela7
ako manzel je tam somnou dost taha on le obcas aj ja musim ale davam si bacha a ano skoro žtt to bude:) a ty ako moja

ewel007

Olivka

Moja,sval povoli cca 3mes od opky,nepanikar,neboj krasne sa usadia,sval povoli a budu tip top,moje 500ky boli ine po 5 od opky a posledne dva tyzdne,cize 6 mes od opky som videla ze uz sa nemenia..

ewel007

Tomaska

Zlatko cleuske som pisla,kvetinka napise sem a dohodneme sa,v.girl kasle na nas;-))
No ja som si to tiez vsimla ale aj Zuleko ich ma po reopke od zaciatku krasne,asi je to tym,ze tam uz to miesto bolo vytvorene,ved tie 500ky som mala capate..poslem dnes aj holr cecuse do galerky,ale nepozerajte na brucho,mam tam jazvu s piercingu :-((

tomasova

olivka
a preco nejdes za dokim???5tyz.je dos podla mna aby ti uz klesol...mozno sa mylim,neviem...ja by som isla za dokim a budes vediet hned co a preco.

olivka21

Babky poradte
Mam problemik esteticky....som 5tyzdnov po opke a stle mu neklesol implanat..akoby somvto vysvetlila....prsny sval mi vytlaca implantat hore,ze stale nemm slzickovy tvar prska,akokeby hore take vydurene a dole take nepekne capate. Moze to byt,ze si ten sval stale namaham,dviham dcerkz,atd? Ooielan aj foto do galerky,aby ste videli. Dik

tomasova

ewelinka
ahojky,myslim ze to mame okolo 10.30...este ti to upresnim...strasne by som ta rada videla ty ceckana krasna....aj babenky...daj vediet aj cleuske lebo sem uz nejako nechodi a ja napisem kvetinke na tel.aj mery nr pisala ze by mozno dobehla...aj v-girl by mohla,ne???a ako sa mi citis??vsimla som si ze ty si ich mala hned krasne,nie ako vecsina z nas take capatince ne zaciatku...