Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

jahodka1584

Nela,
No uz 17 den po. Ano ruky su uz v pohode. Ja som zo zaciatku nezdvihla lavu ruku, ale uz sa to upravilo. Zajtra idem uz do prace, dufam, ze to zvladnem.

jahodka1584

Nela,
Ja mam tiez take nafuknute brusko. Uz ma priatel posielal k doktorovi, ze to nieco nemam v poriadku. Ale ako pozeram je rto normalne. A to som uz 17 den po a brusko je este stale velke...

tomasova

angie
aj ja citim to lave,obcas ma pobolieva a picha v nom,a mam aj tvar trochu iny ako to prave...to ani neviem ze mam.uvidim co povie doki..

angie77

tomaska

ahoj cica...dobre sa mám, dnes ma akosi lavé prsko hnevá a to som si ich už pár týždňov ani necítila,sú ako moje, tak neviem čo sa dnes deje..mám v nom akoby v tom svale také trhanie..baby nemali ste to niektorá? normálne mi tým svalom akoby tikalo, či čo

nanka

Elissa,

ja som tiez uz na 100% rozhodnuta, ze idem do toho. hned prvy junovy tyzden u dr.cervena takze sa samozrejme tesim, ale aj tieto veci co sme nizsie pisali mi samozrejme viria v hlave :)

Nela7

jahodka1584

ahoj akurat kukam foto, krasne prska ti spravili....pocuj ty si po ani nie 2 tyzdnne vsak!??uz zodvihnes normalne ruky ci??

Nela7

angie77

no ty kokos ja ze to do tyzdna zmyzne, ja ked priberiem priberam na stehna azadok a taketo obrovske brucho som este nemala :-(( a to skoro nic nejem

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk