Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

lucus

Lucia3110 nieje zač. Ja mam termin za2 tyzdne a presne taketo si predstavujem.na tvoje by som typovala aspon 400ml

anonym_76

mahulienka
dakujem Ti velmi pekne za odpoved.moj mail je: erikulo@centrum.sk
Lepsie sa mi v mailiku komunikuje..,ohladom toho pop.by som sa ta chcela popytat..dakujem za ochotu.erika

Elissa

Lucia3110

ahoj, velmi pekne cecule :-)) Mozem sa prosim spytat, to su gulate implose? Pravdepodobne totiz pojdem do gulatych, coraz viac sa mi pacia, niekedy je aj problem rozoznat o ake implose sa jedna :-)

lilabmw

ahojte babulky

no co som vybavila vobec nic este nakolko stale nemam cas a stale mi do toho nieco pride a uvidime ci nepojdem az jesen nakolko sa peniazky rychlo minaju este aj auto musim teraz opravu zaplatit tak uvidime ale konzultacku chcem teraz urcite len si musim najst cas.

mahulienka

erika
ano operoval ma v PP, chodi tu jednu sobotu v mesiaci, a vtedy aj operuje aj robi konzultacky. Momentalne mam len mail s celym menom, ten tu nechcem pisat, tak ak mas ty niejaky, tak ho sem hod, ja sa ti ozvem;)

anonym_76

Mahulienka,
bimbi mi pisal ze si bola operovana v poprade...
chcem sa Ta opytat,aky cas dopredu si vedela kedy pride doktor do popradu? chodi tam cez tyzden alebo cez vikend?mailik na Teba by si mi prosim Ta nemohla dat?dakujem erika

matilda1

lilka

dakujem cicka a co ty si vybavila pis info:))

ewelik

a co mojka drz sa:)ja mam tiez suche prska v piatok idem na kontrolu tu bude doktor v pd tak ze sa mam prist ukazat ja mam inak aj pekne jazvy super som nadmieru spokojna:)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk