Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

TARA_

tomasova
rada by som vas videla, hoci mam tiez NR od ruky. Dovtedy je este daleko, ale ak by sa mi dalo, tak rada pridem.

M.i.r.u.s6

Nela7
este tolko moja ved super na prvy krat ti dal budes kocana tak s usmevom:))aj ked teraz vieme presne ako sa citis tesim sa na foto :)

jahodka1584

Zajacik,
Priblizne v nedelu a v utorok som posielala nove foto, ale neviem ci ti prisli, pretoze v albume este nie su..
Dakujem

jahodka1584

Nela7
Pekne si to napisla :). aj tak si dobra, ja som bola na fore az po 3 dnoch. mysli na to, ze horsie to uz nebude...

M.i.r.u.s6

didi10
moja musis tu prispievat a tak na galeria@zoznam.skposles foto pred a tak na ti email pridu dalsie info

Nela7

Lucia3110

po roka??inak ti zavidim...ako dlho to bolo take na prd a kedy si mohla zdvihat ruky??ja som bola v Mediklinik v Leviciach a mam 420 Nogory anatomicke a ty?

lilabmw

Nela 7

neboj to bude dobre ja som bola na tom uplne rovnako ako ty moja tiez som si buchala hlavu ze naco som vymyslala a teraz som rada ze som do toho sla a isla by som znovu tieto pocity po narkoze su uplne v poriadku to ta prejde ale ber to pozitivne si sa prebrala po narkoze to je prvy uspech :-DD tak len vydrz dopuj tablety na bolest a oddychuj a 5,6 den uz to bude len lepsie najhorscih som ja mam asi 1-5den potom uz som pomaly zabudla ze mam kozy :-)

A hovor co dr.?ake mas nakoniec implose?kedy mas kontrolu asi o tyzden ze?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk