Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nela7

M.i.r.u.s6

tak ja mam male prsia z toho mojho neustaleho chudnutia a priberania...neviem ci to poznas?? ale schudnes vsade a priberies uz len od pasa dole...a ked sa ti to tak stane 6-7x tak z peknych 3jeciek nemas nic ako aj ja...rapidne som schudla na konci puberty a takto som dopadla :-(((....pravda neni hriech, fakt ty keby mas vacsie implose asi by moc kricali, niekomu sa to paci take megy ale ja som skvor za prirodzene, lebo ja keby mam svoje prsia tak ako v puberte tak nevymyslam urcito...a teraz som tiez po zime taka pribrata, uvidim ako sa mi podari schudnut, ked nemozem teraz sportovat :-(( inak mne tiez doktor povedal dnes rano: "viem ze to cudzi chlap nema hovorit ale mete krasne prsia" tak umieram zvedavostou :-)...hmm, ten PC je ale chlipnik hroza s nim! :D :D :D pockaj az tu cecanu uvidi hore bez :D

M.i.r.u.s6

Nela7
moja aj volnym okom vidno ten rozdiel vo velkosti tak snad budes skokojna inak asi dok vie co robi ale sak ty si tiez chuda:)
ja cem este zhodit aj ked muz vravi ze mi uz sibe ze nemam blaznit :)

M.i.r.u.s6

Nela7
oo ze stihlucka ty si aka milucka:)) tak snad ano dok povedal ze budu rirodzene a ked na druhy den po opke sestricka mi vravi mate ich take panenske:)) jej ale si mi polichotila som o 5cm vyssia teraz:)) idem kuk ake ty mas teraz foto

Nela7

M.i.r.u.s6

akurat som pozrela aj tvoje foto, vyzeraju super, ale ty si uplne stihlucka oproti mne, tebe akurat seknu! ja si ani neviem predstavit ako budu vyzerat tie moje ...

Nela7

M.i.r.u.s6

akurat som pozrela aj tvoje foto, vyzeraju super, ale ty si uplne stihlucka oproti mne, tebe akurat seknu! ja si ani neviem predstavit ako budu vyzerat tie moje ...

Nela7

Lucia3110

kukala som tvoje foto, ze wau na to ze mas este o 100 ml menej ako ja su super a velkost podla mna tak akurat!...keby viem ake si mala pred opkou pre porovnanie, leboja si ani neviem predstavit ako budu vyzerat moje...

M.i.r.u.s6

Nela7
tak na nieco je to forum dobre:)ale nie dobre je je fajn si pokecat s niekym kto uz nieco o tom vie tak ja som mala taky zaklad ze do p dok vravel take tak mam take a som rada vies oni budu take prirodzene 3ky aspon dufam:)) takze nebudu tak kricat a ano ja mam deti