Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nela7

M.i.r.u.s6

vidis dobre vediet, nie ja este nemam decka, ale ja som chcela prirodzene vies...doktor mi povedal ze mi mozu ist aj gule ale ja som sa bala ze to bude velmi kricat...a ty?

M.i.r.u.s6

Nela7
no tak vraj sa taka nemoze lebo y mohla deformovat ci ako a to este stale sa usadzaju a tvaruju tak asi preto
neboj budeme nosit aj take a tebe na tabe gule vystuzene??ajajja ty aka cicana budes :) a ty mas deti ci ako ze mas anatomicke ci ty si take chcela?

Nela7

M.i.r.u.s6

hmm, no pekne ja uz som sa tesila ze koncom aprila nahodim nejaku peknu aspon na par hodin :// ...samizda ze tie prsia su zasluzene...no ja som taky zivel, uz uvazujem kedy budem moct plavat a behat atd.

M.i.r.u.s6

Nela7
tu baby vraveli ze az po 3mes vystuzena inak len kosticova a ja som to tiez nevedela tak len vystuzene som si kupila tak musim si este kupit taku
a cvicit baby co tu pisali tak po 3tyz cca mozes nohy a tak poriadne az po 3mes ajaj ubolena ale cvicit uz chce?))
nie uz nebolia ale ako vravim oobcas ten lav citim pri istych pohyboch

Nela7

M.i.r.u.s6

no vstavanie je nemyslitene, aj teraz by som si tak lahla ale neni nikto doma a bojim sa ze potom nevstanem :/ ...hm, sakra nakoniec budem lavacka :(( nie nebol moc velky rozdiel podla mna cca 1 cm

Nela7

M.i.r.u.s6

ja sa uz tesim kedy ju dam dole, citim sa v nej divno a nepaci sa mi...preco nemozes mat vystuzenu??mne sa viacej pacia vystuzene v nevystuzenych su prsia take spicate nie moc pekne...inak bolia ta este ci uz vobec nie?kedy ti povedal ze mozes zacat cvicit??

M.i.r.u.s6

Nela7
moja tak to neviem ale ozaj vsetky sme sa stazovali na lavu stranu ale zas neznepokojuj sa este to moc cerstve rovnake??a bol velky rozdiel??niektore baby maju rozne ale dok asi vie co robi
tak oni ma aj obliekali aj zobliekali aspon prve 2 dni a lihanie a sadanie ajajaj ved vies:/ a nem potesim ta ja som tu lavu strana poriadne cca3tyzdne mala taku vselijaku aj ked nebolo to take brutal ale citila som ju aj teraz je viac citlivejsia ci ako to nazvat ked sa zohnem hned v lavom prsniku citim tlak ci ako

M.i.r.u.s6

Nela7
moja ja uz 5tt takze je to fajn uz ale ozaj prve tri dni su na h.. ale ked toto prekonas uz bude len a len lepsie ale ozaj na ml ti dal dost som zvedava na foto ja v stredu cem ist dat dole kazajku moj dok kaze 6tyz tazke uz sa tesim na podprdu aj ked zvykla som si na tu je fajn pevna bez nej ked ju periem alebo na chvilu rozopnem som taka neista a este musim ist kupit nevystuzenu kosticovu podprdu lebo iba vystuzene mam

myslim na teba:)