Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bimbi

Erika
V Poprade som myslela.. Neviem ci je tam raz do mesiaca, Mahulienka odtialto tam bola, mozno sa ozve..
Matka
Dakujem:) ja mam Eurosilikony 370ml vysoky profil anatomy..

Matka872

ewell
no na fotke mam nejake mensie tie kozy musim pridat nove fotky,chcela som davnejsie len to nejako neslo.Ja mam tvar spicatejsi a podla dokiho dost tuku.No ja som mu vravela ze budem stastna ked sa mi zmesti 400 ml.A on ze zmestilo by sa aj viac len ja musim vediet ake prsia chcem.Frajer mi hovori ze pod 500 nemam ist :-))))

ewel007

Tim

no to je fakt dosť, ja som platila v Avelane neakých 60-80e a teda v pohodli klinik, nikam som nemusela behat,tam mi to nakomplet spravili a hlavne nemusíš nikomu nič vysvetlovať prečo na čo..

M.i.r.u.s6

ewel
oki ale len do vecera vies ja som zvedava to je fakt ale aj to ako si sa tesila aj to aka si bola rozcarovana som s tebou prezivala tak uz len foto mi chyba:))

Tim

Ewel007

Interklinik. Keby som chcela ,,u nich,, bolo by to cez nejaku formu, ktora by mi urobila komplet vsetko ale za cca 170€

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk