Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bobcatko173

Sandritta,

Dakujem za povzbudenie,v to dufam,ze trocha vystupia,asi ti fakt chce cas,no ked som ich videla tak som zostala prekvapena ake male,skor takr viac do sirky..

bobcatko173

Henulka 33,

Ahoj bola som unho pondelok,zas krvave na prevezoch,dalsie atb:(a stehy ani omylom von nepojdu,min.o tyzden lebo lave prsko sa pomaly hoji:(ani do prace som nesla nech je to v klude,inak bolesti uz ani nemam,minimalne len musim pockat nech sa zacelia jazvy..

Velmi ti drzim prsty zajtra,napis mi potom co a ako!:)

slniecko83

katuss25

tak ja som uz 4 mesiace po opke a som stastna ze mam prsia a trosku nestastna z toho ze mam asymetriu a jeden prsnik je o nieco vyzsie a aj bradavky nie su v jednej rovine. V podprde je to ok ale vadi mi to ked sa pozrem vyzlecena na prsia a su rozdielne. Doktora som este nekontaktovala ale urcite budem. Co sa tyka velkosti urcite by som chcela este vacsie,ale tak je to to uplne o niecom inom ako pred opkou co som bola skoro plocha a kto vie mozno v buducnosti pojdem do vacsich aspon o 2 cisla

Sandritta

henulka33,
Opalovat sa mozes ist tak po 6 tyzdnoch, ale treba prelepovat jazvy. Na jazvy si nic nedavam, ani nekremujem, ani neprelepujem. Kupila som si silikonove naplaste, tak sem tam skusam tie.
Baby tu pisali o kreme na jazvy Contractubex, je na hojenie jaziev. Osobne som ho neskusala.
Myslim si ze tie jazvy chcu len cas. Moja mama si na jazvu (vzadu na chrbte) nikdy nic nedavala a ma ju krasne zahojenu skoro ju nevidiet, aj kamoska po cisarkom takisto a ma ju ako vlasok...

henulka33

Babyy

ja idem zajtra vyberať stehy:) neviem sa dočkaaaať

oveľa lepšie, ráno už sú bolesti menšie, cez deň sem tam pichanie...
zaujímalo by ma aj čo si dávate na jazvy po opke...či je niečo potrebné, aby sa to pekne hojilo

a čo opalovanie?? leto je za dverami, syn chce ísť na kupko, ale ja ešte budem musieť sedieť v tieni...len neviem koľko :)

bobcatko173 už si bola vyberať??

Ďakujeeem

Sandritta

bobcatko173,

Ja mam stredny profil ale anatomy a myslim ze mi dost trcia, teda vysoky si uz ani neviem na mne predstavit.
Este si len 11 dni po opke, este to mas opuchnute cele aj zboku, to sa Ti este len vyrysuje ako Ti opadne opuch. Tie prsia ti este vystupia dopredu, to sa neboj, to by si musela mat nizky profil...

Sandritta

dianad,

Ja som mala ten isty problem, velmi dlho som ani nenosila normalne podprdy ale furt pooperacnu kompresivnu. Jednak mi strasne vadili kostice aj kosiky. Az teraz po 3 mesiacoch je to uz super, mozem uz hocijaku.
Daj prsickam este cas ;)

Sandritta

Miska_06

Ja som svoje prsia videla prvy krak az 6 den po opke, bola som nestastna, kazde bolo inak, boli krive a cudne uplne, jedno nizsie jedno vyssie. Aj som si to odfotila no nedala radsej do galerky (mozno ale teraz dam). Asi za tyzden az dva sa mi to krasne upravilo, prsia mam sumerne, len v leze je vidiet asymetria ktora bola aj pred opkou ( jedno som mala malinko mensie a vyssie). Teraz som vyse 3 mesiacov po a prsia su ok.
Ja som sa kazdu chvilu merala, aby som vedela ci ustupuje opuch... Zvrchu mas urcite opuch, to som mala aj ja, dokonca som bola opuchnuta aj pod prsiami, vtedy som mala 69cm a teraz mam 67,5cm, takze to neopuchnu len prsia ale moze dokonca trochu aj brucho.
Este urcite nepanikar, upravi sa to, je to este velmi skoro, chce to cas, budes mat krasne prsicka a budes stastna :)

dianad

Baby po opke,

ja som 9týždnov po operacii ale neviem si kupit normalnu podprsenku s kosticami, žiadna mi nesedí, plus mám pocit akoby ma všetky tlačili na prsia, akoby som v podprsenke ešte niečo mala čo mi na prso tlačí (ako ked som predtým nosila super push up a to ma tlačilo), a to som skúšala len nevystužené.. Tiež ste mali zo začiatku taký pocit? Pod prsiami mám 68cm, cez prsia cca 89cm, všetky obvody sú mi velké ked košíky sedia, alebo naopak - obvod sedí ale košík malý.. nemáte nejaký tip kde zohnať dobre nevysstužené podprsenky?

tina691976

miška 06
určite tomu nechaj čas ja som mala lavý prsník mesiac ako elipsu potom sa to samé upravilo u teba je to ešte skoro určite sa to zmení