Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Foxi

Sandritta, Luccia, Henka, dakujem, vase slova mi velmi pomahaju :) Rozhodla som sa, ze sa objednam do BB, ale dam tomu este cas, musim aj ludi v praci pripravit, ze budem mozno na cas indisponovana :) Ale verim, ze to bude za to stat. Vymeskat z prace si vsak dovolit nemozem, vela sa v nej nabeham, takze musim zvazit, kedy bude naj obdobie. A ak to bude vyhovovat aj doktorovi, tak budem stastna. Uz ma unavuju tie neustale vypchavky, tie skarede hrube podprsenky, ktore ked dam dole, ostane mi skoro plochy hrudnik :( Prach citlivosti mam celkom dobry, myslim, ze taky stred, tak snad sa dam rychlo dokopy :)
Baby a este sa vas opytam, ma niektora z vas skusenost s platbou na splatky? Nejake usetrene peniazky mam, ale pocula som aj o tejto moznosti....

nataša548

Ahoj,platila som 2710,ja mam impl.okruhle.plus predoperačne cca 140.Kamoška má anatomy a platila 3150 aj s predoper.Anatomy su asi drahšie,ale mne pasovali okruhle.Myslím,že cenovo sú rovnakí.Určite ano.Ale stálo to za tie prachy.Neolutuješ.

nataša548

Martinaa 1,
ahoj,ja som bola pred 3týžd.operovaná v Avelane v Nitre u Dr.Kováča.Môžem len a len odporúčať.Krásna práca,krásna klinika,milý a ochotný personál,a krátka čakacia doba.Som neskutočne spokojná a myslím,že ani lepšie som si nemohla vybrať.

Martinaa1

Ahojte, som tu nová a tiež zvažujem že si dám urobiť silikonové prsia... kedže prsia vlastným tukom mi nemôžu urobiť, lebo mi vraj nemajú z čoho zobrať tuk. Chcem sa spýtať boli ste niektoré v Pieštanoch na klinike Medicentrum? Alebo v Avelane klinika v Nitre /tam som chcela prsia vyplniť vlastným tukom/... vopred dakujem za odpoved...

AB101112AB

VeVerka 11 dakujem za info. Dufam ze budem aj spokojna ze nebude jeden hore druhy dole mensi a vačši. Uz teraz som kludnejsia. Dakujem

henka88

Luccia
ahoj, mne môj dr. povedal, že až po 6 týždňoch môžem (sauna, solárium). Preto, aby sa tie prsia ešte príliš neprehrievali, tak neviem či je sauna dobrý nápad. Uvidíš, čo ti povie tvoj. Však prípadne nepôjdeš do sauny, a z termálneho budeš hore vytrčená, však nech každý vidí, aké máš super prsia :D

Luccia

Kocky, mam otazocku.
4 tyzdne a 4 dni po opke mozem ist na chvilu do sauny? A termalny bazen? Jazvy su tenke ciarky, zhojene, ale este samozrejme cervene a trochu vystupene. Mame s muzom wellness vikend uz dlho naplanovany na buduci vikend, takze ma to samozrejme laka, ale nechcem nieco pokazit. Pisala som aj doktorovi, tak uvidim, ale zaujima ma aj vas nazor, pripadne skusenost.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk