Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

M.i.r.u.s6

silia
asi ano ja len mohlo byt 4.5 ale je ako je a ja som spokojna aj tebe dal nizsi profil?? Ako fakt to co som mala to bolo hrozne takze spokojna ale citat toto forum a hned sa ti zda vsetko male:))

lucus

Lilabmw to neviem ci dava tie dreny sle ak je potrebne tak určite ano.mam foto aj v galerke podprdu mam 75b aj ta mi uz velka:)ja som hovorila doktorovi ze pod 400ml ist nechcem:)ponukal mi anatomicke ,ale tie som odmietla jednoznacne som chcela gulate velkost mi odoručal 340-360 a to mi bolo malo vies ked mam zato dat tolko penazi tak nech to stoji zato hovorila som kolko sa zmesti tak nech mi tam da.no ten moj zaklad je fakt ubohy kojíla som 2 deti:)

silia

mirus6

su také akurát a hlavne koonečne ženské ako vravíš :D a mne doki vysvetľoval, že nie je dobre dávať na prvýkrát vysoký profil, aj keď to bude super vyzerať, tak efekt nebude trvať tak dlho ako pri nižšom profile :D takže asi vedia prečo nám také odporúčili

Majka1910

Tim
neboj, ono to velmi rychlo ubehne. ani sa nenazdas a budes mat prsia :).
ja som bola u mudr. cervena, maximalna spokojnost az na to, ze mohli byt aj vacsie.

lilabmw

zoe

niesi slepa ano su tam len es a nagor ale ked chces viem ti poslat aj mentor velkosti kde najdes ostatne neviem lebo ma nejak nezaujimali :-)