Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

v girl

ewelka
ja neviem,,to som teraz nasla na ich stranke ako citam kliniky.

lilabmw

myslim,ze do 2500 zaplatili mozno menej.neviem ti povedat lebo jej to daval robit vtedajsi priatel a on tam zeny posielal ako na pase ci od ex manzelky po dceru..az po sestru :))) a moja sestra mala koli tomu zlavu za 1500 ecok lebo ten jej partner tam bol ako odberatel silikonov hahaha :D
ano operoval ju Siska a kazdu jednu..a jazvy su tiez paradne skoro neviditelne

Tim

Baby, pisem sem uz asi treti krat a nikto nereaguje :( mam termin 4.4. a chcela som vediet, kolko cm mate medzi implantatmi, nakolko mne povedal doktor, ze to bude 2,5 cm a neviem, ci medzi prsiami nebude velka medzera. Viete mi poradit?

barbinka84

Ewell

Nemyslim si, ze by si doktor dovolil takto ta zavadzat ,,,urcite je nejaky dovod na vysvetlenie,,drzim palce,, xx

v girl

M.i.r.u.s6
dakujem :) mne sa pacia..ale chyba mi objem,,prave ta projekcia..chcem plne a velke prska :) ja nemozem povedat nic zle..Mladek je super,ale chcem tie ES tak hladam okolo toho..ja neviem isla by som aj do 800ml podla toho co mi povedia hehehe...moj zaklad prs bol nic moc..tak si myslim ze 700-800ml nebude na mne take nieco hrozne...ale do tej 700 chcem ist urcite.ja som pol roka po opke

ewel007

V girl

Takze ma doki zavadzal? Nemam slov,tak mi to mal povedat ze nie ES a vybrala by som ine alebo by som do toho nesla..

v girl

lilabmw
no moja sestra ma ukazkove prsia..mala rovnaky zaklad ako ja a dal jej 400ml vysoky prof. a ma ich ako keby mala 500ml a baby tiez su super. ja som chcela od zaciaku prska ako ma ona,,preto teraz reopku chcem e ES. a segra momentalne je 2 tyzdne po porode,koji a su krasne stale

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk